ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
20
مرداد

National Festival of Innovation in Social Sciences

Calendar

Help

National Festival of Innovation in Social Sciences روز چهارشنبه، 20 مرداد، 1400 توسط انجمن علوم اجتماعی و مدیریت اجتماعی دانشگاه تبریز, دانشگاه تبریز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر Tabriz برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

CODE: SSFEST01
Subjects Covered: Social Science
Holders: انجمن علوم اجتماعی و مدیریت اجتماعی دانشگاه تبریز, دانشگاه تبریز و تحت حمایت سیویلیکا
City: Tabriz

این جشنواره توسط انجمن علمی-دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه تبریز و با حمایت مستقیم مدیریت اجتماعی این دانشگاه و معاونت پژوهشی دانشکده حقوق و علوم اجتماعی دانشگاه تبریز برگزار می شود.

هدف از برگزاری این جشنواره، فراهم آوردن بستری برای عرضه ایده های ناب دانشجویان علوم اجتماعی است. اساتید و اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه ها کم و بیش از امکاناتی برای ارائه دیدگاه های نو و بدیع برخوردار هستند اما دانشجویان رشته های علوم انسانی بسترهای لازم را برای بیان ایده های خود ندارند. این جشنواره برای اولین بار در کشور بستری را فراهم می کند که ایده های نو و ناب در قالب یک کتاب به جامعه علمی عرضه شود.

 

create: 16 July 2021 - view 432

Status

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Status

اطلاع رسانی

Dates

Date of holding:
11 August 2021

Holders

انجمن علوم اجتماعی و مدیریت اجتماعی دانشگاه تبریز
Support