ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
کل اخبار این بخش 481 | نمایش صفحه 2 از 25

اخبار سیویلیکا

واحد تحقیق و توسعه شرکت بهاوند دارو ،  عضو رسمی پایگاه سیویلیکا شد. بدین ترتیب دسترسی پرسنل عزیز و اعضاء این مرکز به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند.

  عضویت رسمی واحد تحقیق و توسعه شرکت بهاوند دارودر صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این سازمان می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

استان مازندران، از نظر تعداد مراکز آموزش عالی در رده چهارم استانهای کشور قرار دارد. اطلاعات کامل و لیست دانشگاههای استانهای کشور  را در پایگاه مرجع دانشگاههای ایران می توانید مشاهده نمایید:

https://www.uniref.ir/Province

مرجع دانشگاههای ایران (یونیرف)، تنها پایگاه خصوصی است که به صورت شفاف و مستقل به رتبه بندی و ارائه آمار مستند از مراکز آموزشی عالی کشور (شامل دانشگاههای دولتی، آزاد، پژوهشگاهها و موسسات آموزش عالی) می پردازد.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی پرسنل محترم این مرکز از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۲۰ مرداد ۱۳۹۸  به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.

کاربران شرکت در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

  عضویت آزمایشی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ

کتابخانه مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی کرج ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی دسترسی پرسنل محترم این مرکز از تاریخ ۲۰ خرداد تا ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد

کاربران مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل  کتابخانه از مقالات استفاده نمایند

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز آموزشی درمانی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، عضو رسمی پایگاه سیویلیکا شد. بدین ترتیب دسترسی پرسنل عزیز و اعضاء این مرکز به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند.

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این سازمان می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

کتابخانه مرحوم شریعتی شهرستان بهبهان، عضو رسمی پایگاه سیویلیکا شد. بدین ترتیب دسترسی پرسنل عزیز و اعضاء این مرکز به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند.

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این سازمان می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

پایگاه مرجع دانشگاههای ایران (یونیرف)، به صورت تخصصی به موضوع علم سنجی و رتبه بندی مراکز علمی کشور اختصاص دارد. در این پایگاه آمار آنلاین از فعالیتهای قابل رصد دانشگاهها و پژوهشگاهها به نمایش گذاشته می شود و کلیه داده ها مستند به داده های قابل راستی آزمایی هستند. 

هم اکنون می توانید در نسخه جدید این پایگاه، اطلاعات دانشگاهها را با جزئیات بیشتر و با نمایشی جذاب و حرفه ای مشاهده نمایید. از جمله قابلیتهای نسخه جدید ارائه آمار مراکز دانشگاهی استانی و شهرهای مختلف و فعالیت پژوهشی منطقه ای کشور است. 

مراکزی که داده های آنها کامل نیست و یا اشکالی در ورود داده ها مشاهده میکنند می توانند با دفتر مجموعه سیویلیکا (تلفنهای  02188008044- 02188335451 - 02188335452 و 02188335453 واحد مدیریت مراکز دانشگاهی - داخلی 1) تماس گرفته و اطلاعات را تکمیل نمایند. 

تنوع داده های پایگاه یونیرف همچنان در حال افزایش و تکمیل است و به زودی به روشی کاملا اختصاصی آمار کاملی از وضعیت نوآوری و کارآفرینی دانشگاههای کشور به این مجموعه اضافه خواهد.

? https://www.uniref.ir

دانشگاه استنفورد، گزارشی از خروجی، کمیت و کیفیت علم در ایران در قالب پروژه "استنفورد ایران 2040" تهیه و منتشر نموده است. این گزارش حاوی نکات قابل تاملی برای جامعه علمی کشور است که مطالعه و تفکر در آن به عنوان یک گزارشی که توسط گروه ثالث در حوزه علمی ایران تهیه شده خالی از لطف نیست.

قبلا هم نکات مهمی در حوزه عدم انطباق تحقیقات و نیازهای کشور توسط پژوهشگران و اساتید برجسته در مصاحبه های مختلف مطرح شده است ولی این گزارش به صورت مستند و بر اساس آمار و ارقام وضعیت آموزش عالی کشور را بررسی نموده است. 

مجموعه سیویلیکا ترجمه فارسی کامل و بدون هیچ گونه تغییری از این گزارش را جهت استفاده جامعه دانشگاهی کشور تهیه نموده است که از لینک زیر می توانید آن را دریافت نمایید. سیویلیکا گزارش حاضر را فقط جهت بررسی و مطالعه دانشگاهیان و سیاستگذاران علم و پژوهش کشور که توسط یک دانشگاه مرجع بین المللی تهیه شده، منتشر می نماید و لزوما نظرات سیویلیکا نیست.

https://www.civilica.com/documents/stanfordiran2040.pdf

با آغاز دسترسی سازمانی بانک تجارت، از این به بعد کلیه پژوهشگران، کارشناسان و کارمندان بانک تجارت، از طریق پورتال سازمانی بانک تجارت به مقالات علمی پایگاه سیویلیکا به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

دسترسی رایگان کارشناسان بانک تجارت به منابع سیویلیکا

اگر از همکاران بانک تجارت هستید، با مراجعه به سیویلیکا از طریق پورتال سازمانی این بانک، به صورت خودکار نام بانک بالای صفحات درج شده و می توانید به صورت رایگان نسبت به دریافت مقالات اقدام نمایید. اگر در دسترسی و استفاده از مقالات هر گونه مشکلی پیش بیاید همکاران ما در بخش پشتیبانی سیویلیکا آماده راهنمایی و رفع مشکل هستند.

بانک تجارت جزو بانکهای برتر ایران در حوزه پژوهش و تحقیق و انتشار مقالات علمی در حوزه بانکداری ایران است. بر اساس داده های ثبت شده در مجموعه سیویلیکا تاکنون 311 عنوان مقاله با موضوع بانک تجارت منتشر شده است. کلیه مقالات و فعالیتهای علمی بانک تجارت در صفحه اختصاصی این بانک در پایگاه رتبه بندی علمی بانکهای ایران قابل مشاهده و رصد می باشد. 

کلیدواژه های مهم در مقالات بانک تجارت عبارتند از:

 • بانک تجارت
 • مدیریت دانش
 • رضایت شغلی
 • اعتماد
 • رضایت مشتری
 • کیفیت خدمات
 • بانکداری الکترونیک
 • بانک
 • مدیریت ارتباط با مشتری
 • مشتریان
 • بانکداری اینترنتی
 • خلاقیت
 • فناوری اطلاعات
 • عملکرد سازمانی
 • وفاداری
 • عملکرد
 • بهره وری
 • وفاداری مشتری
 • نوآوری
 • کارکنان

در پایگاه رتبه بندی بانکهای ایران می توانید عملکرد علمی و تخصصی کلیه بانکهای ایران را رصد نموده و فراخوانها و طرح ها و اولویتهای پژوهشی بانکها را مشاهده نمایید. 

نام و مشخصات پژوهشگران عضو سیویلیکا که مقالاتشان را به رزومه خود اختصاص داده اند، در پایگاههای موضوعی سیویلیکا نمایش داده می شود. پایگاههای موضوعی سایتهایی هستند که نتایج تحلیلهای محتوایی مقالات کشور را در یک موضوع علمی خاص نمایش می دهند. 

در حال حاضر چهار پایگاه موضوعی فعال می باشند که علاوه بر نمایش نموداری آمار پژوهشها، به معرفی دانشگاهها و پژوهشگران فعال در هر محور تخصصی می پردازند. اگر در سیویلیکا دارای رزومه علمی هستید و در موضوعات تخصصی زیر مقاله تهیه نموده اید، مشخصات شما در این پایگاهها نمایش داده می شود. برای مثال اگر نویسنده مقاله در حوزه «بانکداری الکترونیک» هستید، مشخصات شما در صفحه (ibrank.ir/ListTopic/EBANKING) نمایش داده می شود. 

مقالات و تحقیقات حوزه بانکیhttps://ibrank.ir

رصدخانه پژوهشهای صنعت کشاورزی:   https://Agrica.ir

پایگاه موضوعی صنعت بیمهhttps://iirank.ir

رصد خانه پژوهشهای مخاطرات و مدیریت بحرانhttps://civilprotection.ir

صفحه پژوهشگران را از اینجا ببینید: 
https://www.civilica.com/p

 

بخشهای تحلیلهای موضوعی در حال توسعه در مجموعه سیویلیکا می باشد و موضوعات محوری جدیدی اضافه خواهند شد.

صفحه "آمار همایشهای ایران" به سیمپوزیا اضافه شد

آمار همایشهای ایران، بر اساس داده های کنفرانسها و همایشهای معتبر علمی کشور طی پانزده سال گذشته تهیه شده  و به صورت لحظه ای به روز رسانی می شود. کلیه این آمار در صفحه زیر قابل مشاهده است:

https://www.symposia.ir/Stats

در صفحه آمار همایشها،

 • آمار کلی همایشهای سالانه
 • تعداد کل مقالات
 • تعداد متوسط مقالات
 • دانشگاهها و انجمنهای علمی برگزار کننده همایشها
 • توزیع محورهای علمی و تخصصی همایشها
 • توزیع ماهانه همایشهای کشور

به صورت نموداری نمایش داده می شوند. 
همچنین آمار کاربردی و اجرایی مانند توزیع همایشها در سالنهای کنفرانس مهم کشور و آمار استفاده از نرم افزارهای مدیریت دبیرخانه ها نیز در این بخش استخراج شده است. دبیرخانه کنفرانسهای معتبر علمی می توانند اطلاعات همایشهای علمی خود را به رایگان در تقویم کنفرانسهای کشور در پایگاه سیویلیکا ثبت نمایند.

 

مؤسسه آموزش عالي غيردولتي غيرانتفاعي فاطميه(س)شيراز ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ 4 اسفند 1397 تا 20 اردیبهشت 1398 به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران موسسه در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

  

روابط عمومی های برتر دانشگاهها، مراکز علمی و پژوهشگاههای کشور به صورت ماهانه در پایگاه اخبار علمی  اعلام می شود. 

«اخبار علمی» یک پایگاه تخصصی پویش اخبار علمی کشور است که به صورت خودکار هر آنچه در اکوسیستم علمی ایران اتفاق می افتد را رصد، دسته بندی و در اختیار شما قرار میدهد. چرخه اخبار علمی کشور از دانشگاهها آغاز؛ و در مسیر انجمنهای علمی، ژورنالها، کنفرانسها قرار میگیرد و در نهایت در خبرگزاریها تکمیل می شود. اخبار کلیه دانشگاهها، پژوهشگاهها، مراکز تحقیقاتی، وبسایت انجمنهای علمی، ژورنالهای تخصصی کشور و کنفرانسها رصد شده و جزئی ترین رویداد در فضای علمی کشور در وبسایت "اخبار علمی" مستند می شود.

رتبه بندی روابط عمومی های علمی و دانشگاهی بر اساس تعداد اخبار پوشش داده شده توسط هر مرکز به صورت کلی و در دسته بندی انواع مراکز علمی استخراج و ارائه می شوند.

? https://akhbarelmi.ir/rank

با افتخار اعلام میکنیم دسترسی رایگان کلیه دانشجویان و اساتید گرامی همه واحدهای دانشگاه پیام نور به منابع پایگاه سیویلیکا آغاز گردید.

با توجه به اینکه دسترسی فوق از طریق آی پی ارائه میشود، پژوهشگران در کلیه ۴۴۰ واحد دانشگاه پیام نور، که شامل حدود ۷۰۰،۰۰۰ دانشجو و بیش از ۵۰،۰۰۰ استاد است، با مراجعه به سایت سیویلیکا https://www.CIVILICA.com از دانشگاه، امکان دریافت رایگان فایل کامل مقالات داخلی نمایه شده و مقالات بین المللی را خواهند داشت.

پایگاه علمی سیویلیکا در حال حاضر امکان دریافت متن کامل بیش از ۸۲۴،۰۰۰ مقاله معتبر علمی داخلی را برای پژوهشگران فراهم آورده است و جدیدترین فراخوانهای علمی و پژوهشی از طریق این پایگاه برای جامعه دانشگاهی کشور اطلاع رسانی میگردد. علاوه بر این در طول دوره عضویت، دسترسی به کلیه مقالات بین المللی (ISI) نیز برای کلیه واحدها فراهم می باشد.

کتابخانه مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی کرج ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی پرسنل محترم این مرکز از تاریخ ۲۰  خرداد تا ۲۰  مرداد ۱۳۹۸ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.

کاربران مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل  کتابخانه از مقالات استفاده نمایند

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز آموزشی درمانی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

  

تفاهم نامه همکاری میان پایگاه های سیویلیکا و ولدیکا (Weldica.com) -مرجع دانش جوشکاری ایران منعقد شد. این تفاهم نامه امکان دسترسی مخاطبان پایگاه ولدیکا به جدیدترین مقالات کنفرانس ها و ژورنال های علمی و فنی ایرانی در زمینه روش های اتصال و بازرسی که به شکل انحصاری از پایگاه سیویلیکا تامین می شود، را فراهم آورده و نیز دانش فنی و زیرساخت های مورد نیاز جهت بهبود عملکرد را در دسترس پایگاه ولدیکا قرار می دهد.

ولدیکا (Weldica) در عرصه آموزش آنلاین علوم و فناوری های جوشکاری و سایر روش های اتصال فعالیت دارد. این مجموعه با به کارگیری نرم افزارهای تخصصی و سامانه های بومی و ارائه طیف گسترده ای از دوره های آنلاین، همایش های مجازی، مستندات دیجیتال و آزمون های الکترونیک از مجهزترین و کاربردی ترین پایگاه ها در صنعت اتصال است.

زمینه های اصلی پایگاه مرجع جوشکاری ایران (ولدیکا) عبارتند از:

•  تدوین، گردآوری و نشر مستندات علمی

•  تدوین، گردآوری و نشر دوره های آموزشی آنلاین

•  برگزاری و پوشش دهی رویدادها به شکل مجازی

•  برگزاری آزمون های کتبی و شفاهی به صورت الکترونیک

•  تدوین، گردآوری و نشر آگهی های جذب و استخدام نیروی انسانی

•  تدوین، گردآوری و نشر آگهی های مناقصه ها و مزایده های مرتبط

•  انعکاس یافته های علمی و تازه های فناوری

•  تبادل نظر میان دانش پژوهان و صنعت گران

•  و فعالیت های دیگر

https://www.Weldica.com

 

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی ، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۱۷  آذر تا ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۷ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران موسسه در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

سازمان اداری و استخدامی کشور،  عضو رسمی پایگاه سیویلیکا شد. بدین ترتیب دسترسی پرسنل عزیز و اعضاء این سازمان به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این مرکز در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند.

  عضویت رسمی سازمان اداری و استخدامی کشور،در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این سازمان می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

موسسه آموزش عالی لیان بوشهر، به عضویت آزمایشی پایگاه سیویلیکا در آمد. طی دوره آزمایشی پرسنل محترم و دانشجویان این مرکز از تاریخ  ۱۰ آذر تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۷ به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران موسسه در این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل مرکز از مقالات استفاده نمایند

  در صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

  عضویت آزمایشی موسسه آموزش عالی لیان بوشهر

 دانشگاه صدا و سیما،  عضو رسمی پایگاه سیویلیکا شد. بدین ترتیب دسترسی پرسنل عزیز و اعضاء این دانشگاه به مقالات کنفرانسهای کشور در سایت سیویلیکا فراهم می باشد.کاربران این مرکزدر این دوره می توانند با مراجعه به سایت سیویلیکا از محل دانشگاه از مقالات استفاده نمایند.

  عضویت رسمی دانشگاه صدا و سیمادر صورت بروز هر گونه مشکل در دسترسی کاربران این مرکز دانشگاهی می توانند از طریق بخش پشتیبانی کاربران راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

ابتدا | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | انتها
Support