ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مزایای به کارگیری SQA در بهبود فرایند تولید با استفاده از یک مطالعه موردی

Year: 1399
COI: IEEM01_042
Language: PersianView: 143
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سجاد چوپانی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه مالک اشتر، تهران، ایران
محمد حسین کریمی گوارشکی - عضو هییت علمی و استادیار دانشگاه صنعتی مالک اشتر، تهران، ایران

Abstract:

با توجه به رویکردهای جدید سازمان ها و شرکت ها بر توسعه اصل هسته دانا، شبکه توانا همواره شاهد افزایش روز به روز همکاری با شبکه همکاران داخلی و خارجی هستیم، از این رو همواره توجه به کیفیت خدماتی که از تامین کننده دریافت می شود مورد اهمیت و امری الزامی بوده است تا محصول و خدمات دریافت شده از تامین کننده نیازمند دوباره کاری و انجام اصلاحات در سطح سازمان نباشد و محصول / خدمات به گونه ای وارد سازمان شود که محصول /خدمات در همان لحظه ورود پس از انجام فرایند کنترل در سطح سازمان قابل استفاده باشد.در همین راستا سازمان ها برای تحقق این امر مدل های مختلف ارزیابی را برای تامین کنندگان خود در نظر می گیرند تا ضمن پایش دوره ای تامین کننده از روند تولید محصولات خود در محل تامین کننده و مدارک کیفی تدوین شده به صورت سر زده اطلاع کسب می کنند؛ حال با توجه به وجود چنین رویکردی، سازمان ها در راستای ارتقای گرید فنی و کیفی تامین کننده خود و هم چنین بهبود کیفیت فرایند / محصول تحویلی از تامین کننده مدارکی را با عنوان SQA1 در اختیار تامین کنندگان خود قرار می دهند و آن را در سطح سازمان تامین کننده پیاده سازی می کنند تا بتوانند خواسته خود که ارتقای گرید خدمات و محصول اخذ شده از تامین کننده می باشد را برآورده نمایند

Keywords:

و SQA تضمین کیفیت تامین کننده ، بهبود کیفیت ارزیابی

Paper COI Code

This Paper COI Code is IEEM01_042. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1025899/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
چوپانی، سجاد و کریمی گوارشکی، محمد حسین،1399،مزایای به کارگیری SQA در بهبود فرایند تولید با استفاده از یک مطالعه موردی،Conference on Industrial Engineering, Economics and Management،،،https://civilica.com/doc/1025899

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 8,424
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support