ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر بنیان های بازاریابی رابطه مند بر وفاداری مصرف کننده در ایران با رویکرد فراتحلیل

Year: 1399
COI: JR_BUMARA-1399-2_003
Language: PersianView: 109
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حشمت الله عسکری
جعفر عباس پور
محبوبه رشیدی
سید زمان موسوی میرکلایی - کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش مدیریت مالی دولتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر

Abstract:

از آنجا که رشد پژوهش­های مختلف در حوزه بازاریابی رابطه­مند و نقش آن در وفاداری مصرف کننده، موجب پراکندگی اطلاعات در این حوزه شده است؛ بنابراین انجام پژوهش­های ترکیبی که عصاره پژوهش­های انجام شده در این موضوع را به شیوه نظامند و علمی فراروی پژوهشگران قرار دهد اهمیت فراوانی دارد. پژوهش حاضر با هدف ترکیب کمی نتایج پژوهش­های انجام شده در حوزه تاثیر بنیان­های بازاریابی رابطه مند بر وفاداری مصرف کننده، با استفاده از روش فراتحلیل و نرم افزار جامع فراتحلیل CAM۲ تعداد ۱۰ پژوهش انجام شده در این حوزه در ایران را مورد بررسی قرار داده است. نتیجه فراتحلیل بنیان­های بازاریابی رابطه­مند (شامل: اعتماد، مدیریت تعارض، مدیریت ارتباطات و تعهد) نشان داد که بنیان­های اعتماد و تعهد، به ترتیب با اندازه اثر­های ۴۵۶/۰ و ۴۰۶/۰ بیشترین تاثیر؛ و بنیان­های مدیریت ارتباطات و مدیریت تعارض، به ترتیب با اندازه اثرهای ۳۲۰/۰ و ۳۰۸/۰ کمترین تاثیر را بر وفاداری مصرف کنندگان ایرانی دارند.

Keywords:

بازاریابی رابطه مند , وفاداری , فراتحلیل , بنیان های بازاریابی رابطه مند

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_BUMARA-1399-2_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1231327/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عسکری، حشمت الله و عباس پور، جعفر و رشیدی، محبوبه و موسوی میرکلایی، سید زمان،1399،بررسی تاثیر بنیان های بازاریابی رابطه مند بر وفاداری مصرف کننده در ایران با رویکرد فراتحلیل،https://civilica.com/doc/1231327

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support