ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چگونه توانستم با اجرای طرح شکر گزاری از نعمت های خداوند در فضای مجازی و شبکه شاد باعث مثبت اندیشی و ایجاد حس شادابی در دانش آموزان شوم؟

Year: 1400
COI: CFTP07_198
Language: PersianView: 102
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مریم پوزیده - علوم تربیتی لیسانس، آموزگار دوره اول ابتدایی پایه سوم، اداره آموزش و پرورش منطقه شهاب

Abstract:

قطعا پرداختن به موضوع مثبت اندیشی و شادابی دانش آموزان یکی از اساسی ترین مسائلی است که می توان در پرورشی و علوم تربیتی به آن پرداخت و همچنین در این رابطه موضوع مهمی که جای بحث دارد موضوع شکر گزاری از نعمت های خداوند است. پرداختن به این موضوع می تواند راهبرد های آموزشی غیر قابل وصفی را در اختیار پژوهشگران قرار دهد. یکی از مهمترین مسائل پیرامون مثبت اندیشی و شادابی دانش آموزان موضوع شکر گزاری از نعمت های خداوند است که می تواند نقش تعیین کننده ای را در رابطه با نتایج پژوهش های پژوهشگران پرورشی و علوم تربیتی ایفا نماید. پژوهش گران پرورشی و علوم تربیتی بر این باورند که در رابطه با مثبت اندیشی و شادابی دانش آموزان می توان پژوهش های علمی و مسائل پرمغز و پر محتوایی را ارائه نمود که یکی از مهمترین این وجوه قابل پژوهش پرورشی و علوم تربیتی است در سال تحصیلی اخیر متوجه شدم که دانش آموزانم به علت کلاس مجازی و شبکه شاد ، انگیزه کافی را نداشته و استرس زیادی را در مسائل روزمره احساس می کنند. و مشارکت قابل توجهی در کلاس های مجازی ندارند. بنابر این تصمیم گرفتم با فراهم نمودن زمینه ای در ارتباط با شکر گذاری داشته ها ، مثبت اندیشی و شادابی آنها را در کلاس مجازی افزایش دهم. روش پژوهش به صورت اقدام پژوهی و فیش برداری و استفاده از منابع نظری و تئوری درباره مثبت اندیشی و شادابی دانش آموزان و شکر گزاری از نعمت های خداوند بوده است. یافته های اقدام پژوهی نشان می دهد که فاکتور های مورد بحث ارتباط عمیق و غیر قابل اجتنابی با هم دارند و رابطه معنا داری بین داده های پژوهش وجود دارد. با توجه به نتایج به دست آمده می توان گفت نظرات پژوهشگران رشته پرورشی و علوم تربیتی پیرامون مقوله های ارائه شده در این رابطه کاملا صحیح و مبتنی بر واقعیت است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CFTP07_198. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1244225/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پوزیده، مریم،1400،چگونه توانستم با اجرای طرح شکر گزاری از نعمت های خداوند در فضای مجازی و شبکه شاد باعث مثبت اندیشی و ایجاد حس شادابی در دانش آموزان شوم؟،National Conference on Professional Research in Psychology and Counseling with a Teacher Perspective،Minab،https://civilica.com/doc/1244225

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support