ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تدریس به سبک بحث گروهی

Year: 1400
COI: SEPP12_048
Language: PersianView: 109
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

کیوان میر - دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری زاهدان
مرتضی قدوسی نیا - دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری زاهدان

Abstract:

سال هاست که ارایه دروس نظری به دانشجویان و دانش آموزان به شیوه سنتی سخنرانی ادامه دارد و هر دوگروه اساتید و فراگیران از کم بازدهی و کسل کنندگی کلاس ها ناراضی اند. امروزه در دنیا هیچ فعالیتی درزمینه های علم و فناوری، اقتصاد و حتی فکر و اندیشه به صورت فردی انجام نمی شود. کار گروهی یکی ازروش های اصلی تدریس است و باید دانش آموزان و دانشجویان به انجام کار گروهی تشویق شوند. کار وبحث گروهی، در عین این که روش های آموزشی هستند، هدف نگرشی بسیار مهمی نیز تلقی می شوند. کارگروهی فرصت ایجاد نگرش های مثبت نسبت به مدرسه و دانشگاه و علم را در ذهن های دانش آموزان ودانشجویان به وجود می آورد و تعامل عاطفی را بین آنها تقویت می کند، هدف اصلی از آرایه و گردآوری اینمقاله، بررسی و شناساندن بهتر روش تدریس در گروه های کوچک یا همان بحث گروه ی بوده کار و بحثگروهی، دانش آموزان را با مشکلاتی که در بزرگسالی بر سر راه زندگی اجتماعی آنها وجود دارد، آشنامی کند و راه مقابله و برطرف کردن مشکلات را به آنان می آموزد. در واقع این نوع آموزش، تمرین ی کوچکبرای رسیدن به زندگی اجتماعی بهتر است. درجریان کار گروهی، فراگیر علاوه بر تجربه اندوزی در تقسیمکار و مسئولیت، تجربیاتی نیز در زمینه مدیریت و سازماندهی فعالیت ها به دست می آورد. شرکت در کار وبحث گروهی باعث یادگیری عمیق تر و ماندگارتر می شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is SEPP12_048. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1253036/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
میر، کیوان و قدوسی نیا، مرتضی،1400،بررسی تدریس به سبک بحث گروهی،Twelfth National Conference on Psychology, Educational and Social Sciences،Babol،https://civilica.com/doc/1253036

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 13,921
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support