ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی راز محبوبیت سردارحاج قاسم سلیمانی از دیدگاه رهبرو پیروانش

Year: 1400
COI: MPST01_010
Language: PersianView: 495
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

پروانه رحمانی - مربی پیش دبستانی مرکز یحیی آباد فاطمیه ، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

Abstract:

سردار حاج قاسم سلیمانی یکی از محبوب ترین چهره های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می شود. این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و همواره نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی دوخته بود.مقاله ی حاضر برگرفته از تحقیقی است که با هدف بررسی راز محبوبیت سردار سلیمانی از دیدگاه رهبر انقلاب و پیروانش انجام شد. روش پژوهش توصیفی تحلیلی می باشد و برای گردآوری اطلاعات از روش کتابخانه ایی و اسنادی (با استفاده از منابع اینترنتی، مطالعه ی کتابها )جمع اوری شده است.سپس با توجه به تفاسیر به تحلیل آنها پرداخته شده است . محبوبیت سردار سلیمانی را میتوان در یک جمله کوتاه خلاصه کرد. شهید سلیمانی مردی بود که هرگز پی مقام و قدرت نبود، نه در عرصه نظامی، نه در عرصه اقتصادی، و نه در عرصه سیاسی. راز موفقیت و محبوبیت شهید حاج قاسم سلیمانی که بدون اعتنا به وعده های فریبکارانه آمریکا و اروپا در میدان نبرد حاضر بود، بی اعتمادی به آمریکا و اروپا بود.نتایج نشان داد عوامل متعددی در محبوبیت سردار سلیمانی از دیدگاه رهبر وپیروانش وجود دارند که عبارتند از :صداقت ، اخلاص، عارف بی نظیر، مردمی بودن ، ساده زیستی ، انس با قران، اعتماد به خدا، بصیرت و ایثار و گذشت بودند که هرکدام به نحوی می توانند محبوبیت حاج قاسم سلیمانی را در جهت شفاف سازی مردم پررنگ کنند . از این رو توجه به ارزشهای استخراج شده باعث می شود که میزان محبوبیت سردار سلیمانی در دلهای مردم بیشتر شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MPST01_010. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1294394/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رحمانی، پروانه،1400،بررسی راز محبوبیت سردارحاج قاسم سلیمانی از دیدگاه رهبرو پیروانش،The first conference on education and sacred defense،Takestan،https://civilica.com/doc/1294394

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support