Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه یک رویکرد ترکیبی پویا جهت تخصیص منابع در محیط ابری موبایل مبتنی بر الگوریتم های FCM و ژنتیک باینری

دوفصلنامه محاسبات و سامانه های توزیع شده، دوره: 3، شماره: 1
Year: 1399
COI: JR_IJDCS-3-1_011
Language: PersianView: 36
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

زیبا سلیمی - دانشکده فنی و مهندسی، گروه کامپیوتر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان، زنجان، ایران
لیدا ندرلو - دانشکده فنی و مهندسی، گروه کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی، موسسه آموزش عالی روزبه واحد زنجان، زنجان، ایران

Abstract:

با توجه به توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات بحث هایی مانند کاهش هزینه، کارایی و افزایش سرعت باعث ایجاد تحولی روزافزون در دنیایاینترنت شده است. رایانش اب ری شیوهای از محاسبات کامپیوتری است که قابلیت های مرتبط با فناوری اطلاعات را به عنوان سرویس، به کاربرانعرضه می کند. در این مقاله یک روش ترکیبی پویا برای تخصیص منبع و توازن بار در محیط های ابری موبایل ارایه شده است که منابع ابتداخوشه بندی شده، به هر منبع امتیازی اختصاص داده می شود و با فراخوان هر درخواست تطبیق داده انجام تا بهترین منبع به عنوان تخصیص نهاییانتخاب شود. اگر در فاز تطبیق، بیش از یک منبع انتخاب شود الگوریتم ژنتیک باینری انتخاب منبع نهایی برای تخصیص را به عهده دارد و اگرشکست رخ دهد طوری که نیاز به مهاجرت باشد اجرا از ابتدا لازم نیست و دومین انتخاب در صورت آزاد بودن پذیرفته می شود و از همان رتبه بندیانجام شده برای تخصیص مقصد، مهاجرت رخ می دهد که این امر سبب بهبود زمان می گردد. در این مقاله، الگوریتم ترکیبی در فرآیند زمان بندیمنبع موبایل مطرح شده که جهت ارائه نتایج رضایتبخش به کاربران از طریق رتبه بندی سفارشی مکانیزم عمل کرده و قادر به کاهش مقیاسزمان بندی منبع و نتایج کاندید گزینش در زمان واقعی است. در شبیه سازی انجام شده دو فاکتور اساسی "تعادل خوشه بندی" و "بهبود کارایی" درفاز تطبیق ارزیابی شد. صحت خروجی روش پیشنهادی ۴.۲ درصد بهبود به نسبت روشی که از بردار پشتیبان تصمیم استفاده کرده است، نتیجه داد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_IJDCS-3-1_011. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1351871/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سلیمی، زیبا و ندرلو، لیدا،1399،ارائه یک رویکرد ترکیبی پویا جهت تخصیص منابع در محیط ابری موبایل مبتنی بر الگوریتم های FCM و ژنتیک باینری،https://civilica.com/doc/1351871

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,233
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support