C*-جبرها و جبرهای کامیان-پسک تجزیه ناپذیر
Publish place: Journal of Advanced Mathematical Modeling، Vol: 8، Issue: 2
Publish Year: 1397
Type: Journal paper
Language: Persian
View: 123
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download
- Certificate
- I'm the author of the paper
Export:
Document National Code:
JR_JAMFN-8-2_006
Index date: 7 November 2023
C*-جبرها و جبرهای کامیان-پسک تجزیه ناپذیر abstract
فرض کنیم A یک گراف سطری- متناهی و K یک میدان است. در این مقاله، به مطالعه تجزیه پذیری جبر کامیان-پسک KP(A) و C*-جبر C*(A) متناظر با A می پردازیم. به ویژه، به کمک ویژگی های A و گروه وار G_A ، شرایط لازم و کافی برای این تجزیه پذیری ارایه می شود. علاوه بر این نشان می دهیم در شرایط خاص می توان جبر کامیان-پسک را به صورت حاصل جمع مستقیم متناهی از جبرهای کامیان-پسک تجزیه ناپذیر نوشت.
C*-جبرها و جبرهای کامیان-پسک تجزیه ناپذیر Keywords:
C*-جبرها و جبرهای کامیان-پسک تجزیه ناپذیر authors
مریم کشول رجب زاده
گروه ریاضی، دانشگاه شهید چمران اهواز، ایران
حسین لرکی
گروه ریاضی، دانشگاه شهید چمران اهواز، ایران