قاب های بازیاب نرم و پایه های ریس بازیاب نرم
Publish place: Wavelets and Linear Algebra، Vol: 9، Issue: 2
Publish Year: 1402
Type: Journal paper
Language: English
View: 151
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download
- Certificate
- I'm the author of the paper
Export:
Document National Code:
JR_WALA-9-2_002
Index date: 5 February 2024
قاب های بازیاب نرم و پایه های ریس بازیاب نرم abstract
این مقاله روی قاب های بازیاب نرم در فضاهای هیلبرت نامتناهی البعد متمرکز شده است و شرایط هم ارزی برای این قاب ها ارائه می دهد. همچنین نشان داده می شود پایه های ریس بازیاب نرم دقیقا همان پایه های ریس متعامد هستند و بطور خاص پایه های ریس بازیاب نرم یکه دقیقا همان پایه های متعامد یکه هستند. علاوه بر این نشان داده می شود که خاصیت بازیاب نرمی تحت آشفتگی پایا نیست.
قاب های بازیاب نرم و پایه های ریس بازیاب نرم Keywords:
قاب های بازیاب نرم و پایه های ریس بازیاب نرم authors
محمدعلی حسنخانی فرد
ایران، رفسنجان، دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، گروه ریاضی.