ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارتباط خانه و مدرسه و چگونگی اولیا با معلمین

Year: 1394
Publish place:
COI: CHALOUSSAMA03_110
Language: PersianView: 697
متن کامل این Paper منتشر نشده است و فقط به صورت چکیده یا چکیده مبسوط در پایگاه موجود می باشد.
توضیح: معمولا کلیه مقالاتی که کمتر از ۵ صفحه باشند در پایگاه سیویلیکا اصل Paper (فول تکست) محسوب نمی شوند و فقط کاربران عضو بدون کسر اعتبار می توانند فایل آنها را دریافت نمایند.

Buy and Download

متن کامل (فول تکست) این مقاله منتشر نشده و یا در سایت موجود نیست و امکان خرید آن فراهم نمی باشد.

Authors

Abstract:

هدف پژوهش حاضر بررسی ارتباط بین خانه و مدرسه می باشد که از دیدگاه مدیران و معلمین مورد بررسی قرار گرفت. نتایج تحقیق و بیان گر آن است زمانی که والدین با مدرسه همراه میشوند و فرزندان نیز متوجه این رابطه مثبت هستند، نتیجه هم برای والدین وهم برای فرزندان بسیار راضیکننده خواهد بود. در این شرایط دانشآموزان خود را هم در مدرسه و هم در خانواده تنها حس نمیکنند.یکی از دلایلی که به والدین توصیه میشود تا حداکثر همکاری را با مسوولان مدرسه داشته باشند، این است که در این شرایط دانشآموزان از لحاظ درسی موفقتر خواهند بود. همچنین احتمال درگیر شدن نوجوانان در گردابهایی نظیر اعتیاد به سیگار و سایر مواد مخدر کاهش مییابد.بررسیها نشان داده است زمانی که شرایط مساعد برای دانشآموزان فراهم باشد، آنها انگیزه بیشتری برای ادامه تحصیل خواهند داشت و احتمال ترک تحصیل در آنها کاهش مییابد.از سوی دیگر دستاندرکاران مدارس نیز باید رفتارهای غیرطبیعی فرزندان را در زندگی خانوادگی آنها جستجو کنند و در صورت وجود مشکل آن را برطرف نمایند

Keywords:

خانواده، مدرسه، ارتباط بین خانه و مدرسه

Paper COI Code

This Paper COI Code is CHALOUSSAMA03_110. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/403339/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شبانی، مهدی و زنگویی، خدیجه،1394،ارتباط خانه و مدرسه و چگونگی اولیا با معلمین،سومین همایش ملی مدرسه فردا،Chalus،،،https://civilica.com/doc/403339

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support