ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مروری بر گسترش فرهنگ عملکرد پایدار بر مفاهیم HSE

Year: 1395
COI: JR_SIEPM-2-2_004
Language: PersianView: 552
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدعلی نقبی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی ،دانشکده مدیریت و حسابداری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
علیرضا ایرج پور - استادیار گروه مدیریت صنعتی،دانشکده مدیریت و حسابداری،دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

Abstract:

همگام با گسترش علوم و فناوری در زمینههای مختلف، توجه به مسایل ایمنی، بهداشت و محیط زیست در مجامع علمی و همچنین صنایع و خدمات بیش از گذشته افزایش داشته و در سالهای اخیر در کشورمان دچار تحول عظیمی شده است.آیا تا کنون به این موضوع فکر کردهاید که علت بروز حوادث چیست و چگونه میتوان از به وقوع پیوستن آنها جلوگیری نموده و یا تعداد آنها را کاهش داد؟ بروز حوادث، ناشی از رفتار و شرایط ناایمن است و البته اغلب به رفتار نا ایمن بر میگردد که آینه فرهنگ ایمنی آن سازمان میباشد. در صورت یکه فرهنگ ایمنی یک سازمان قوی باشد، رفتارهای افراد در آن ایمن تر است و در نتیجه حوادث کمتر ی رخ م یدهد؛ به تبع آن خسارتهای وارده به طور چشمگیری کمتر میباشد.لذا این مطالعه در گام اول به بیان دیدگاه های سنتی و نوین در مورد مبحث ایمنی و فرهنگ سازمانی و فرهنگ ایمنی پرداخته و به دنبال آن جایگاه فرهنگ ایمنی در موسسات تولیدی و راه کار های پیاده سازی موفق فرهنگ ایمنی را تحت بررسی قرار می دهد، در گام نهایی با تشریح بلوغ نهایی HSE و ابعاد مختلف فرهنگی بدین نتیجه می رسد که بکارگیری ایمنی - بهداشت - محیط زیست (HSE )برای کم کردن ریسکها- خطرات- هزینههای اضافی و در نتیجه افزایش سلامت کارکنان و محیط کاری و افزایش کارایی و کاهش استرش ناشی از کار و تلفات منجر خواهد شد

Keywords:

HSE،فرهنگ سازمانی، فرهنگ ایمنی، بلوغ نهایی، HSEفرهنگ

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_SIEPM-2-2_004. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/542853/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نقبی، سیدعلی و ایرج پور، علیرضا،1395،مروری بر گسترش فرهنگ عملکرد پایدار بر مفاهیم HSE،https://civilica.com/doc/542853

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 9,895
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support