Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارایه یک کنترلر مبتنی بر منطق فازی برای کنترل بار فرکانس در ریزشبکه ها با مشارکت موثر منابع ذخیره ساز انرژی

Year: 1396
Publish place:

COI: KAUCEE01_261
Language: PersianView: 370
This Paper With 18 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 18 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مجید فولادی وندا - گروه برق ، واحد گچساران، دانشگاه آزاد اسلامی، گچساران، ایران
سیروس محمدی - گروه برق ، واحد گچساران، دانشگاه آزاد اسلامی، گچساران، ایران

Abstract:

این مقاله بر روی مشکلات تنظیم فرکانس در ریز شبکه جزیره ای شده از نقطه نظر فنی تمرکز دارد. چگونگی بهبود و مقاوم سازی سیستم کنترل فرکانس و قابلیت استفاده از انعطاف پذیری بالقوه ریز شبکه ها و منابع انرژی و سیستم ذخیره انرژی باتری، از اهداف این مقاله می باشد. در وضعیت جزیره ای، با توجه به وابستگی شدید دینامیک سیستم به تغییرات بارمحلی و نیز بهبود پایداری ریزشبکه پس از وقوع خطا، طراحی الگوریتم کنترلی کارامد و ضروری می باشد. در این راستا یک کنترلر فازی مبتنی بر سیستم ذخیره انرژی و با در نظر گرفتن عدم قطعیت بار، در ریزشبکه شامل چند واحد تولید پراکنده ( DG ) طراحی گردیده است. در این مقاله، نخست نشان داده شده است که با در نظر گرفتن یکی از واحدهای DG ، به عنوان Master و سایر واحدها بعنوان Slave ، یک استراتژی کنترلی بمنظور کنترل فرکانس بار و تقسیم بار بین نیروگاه های تولید پراکنده، ارایه شده است. همچنین، نشان داده می شود که کنترلر فازی پیشنهادی نسبت به دینامیک بار و وقوع خطا در سیستم یک کنترل مقاوم است. کارایی مقاوم استراتژی کنترلر پیشنهادی با شبیه سازی در نرم افزار MATLAB و با استفاده از جعبه افزار SimPowerSystem نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است.

Paper COI Code

This Paper COI Code is KAUCEE01_261. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/658281/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فولادی وندا، مجید و محمدی، سیروس،1396،ارایه یک کنترلر مبتنی بر منطق فازی برای کنترل بار فرکانس در ریزشبکه ها با مشارکت موثر منابع ذخیره ساز انرژی،کنفرانس ملی پژوهش های نوین در برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی،Kazerun،https://civilica.com/doc/658281

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 1,287
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support