ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی مدیریت کیفیت جامع (TQM) و تاثیر آن بر ایمنی محیط کار

Year: 1396
COI: ICRSIE03_093
Language: PersianView: 418
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

صوفیا حاج پور - دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع، گروه صنایع، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، ایران -
کیمیا حاج پور - دانشجوی کارشناسی زراعت و اصلاح نباتات، گروه کشاورزی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، ایران -
مهناز نصرآبادی - استادیار، گروه مدیریت محیط زیست (HSE)، دانشکده مهندسی، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد زاهدان، ایران-

Abstract:

TQM راهی برای اداره یک سازمان است که بر کیفیت و مشارکت تمامی اعضای سازمان استوار بوده و هدف آن دستیابی به موفقیت طولانی مدت می باشد. هدف از این تحقیق بررسی رابطه مدیریت کیفیت جامع و تاثیر آن بر ایمنی محیط کار در اداره ها، کارخانه ها، بیمارستان ها و شرکت ها بوده است. جامعه مورد مطالعه اداره ها، کارخانه ها، بیمارستان ها و شرکت ها می باشند. در این تحقیق برای جمع آوری اطلاعات از روش های کتابخانه ای، برای تدوین چارچوب نظری تحقیق و نیز دستیابی به داده های مربوط به عملکرد ایمنی از محیط شرکت ها استفاده شده است همچنین از پرسشنامه بعنوان ابزاری برای دریافت اطلاعات شرکت ها در خصوص مدیریت کیفیت جامع بهره گرفته شد. جهت تجزیه و تحلیل داده ها از آزمون همبستگی اسپیرمن در نرم افزار SPSS استفاده شده است. نتایج حاصل از این تحقیق نشان داد که میان مدیریت کیفیت جامع و ایمنی محیط کار رابطه مثبت و معناداری وجود دارد و این امر موجب گردید؛ آن دسته از سازمان ها، ادارات، شرکت ها و بیمارستان هایی که مدیریت کیفیت جامع را اجرایی نکرده اند، بتوانند آن را در سازمان خود اجرایی نمایند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICRSIE03_093. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/677430/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حاج پور، صوفیا و حاج پور، کیمیا و نصرآبادی، مهناز،1396،بررسی مدیریت کیفیت جامع (TQM) و تاثیر آن بر ایمنی محیط کار،3rd.International Conference on Researches in Science & Engineering،https://civilica.com/doc/677430

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 4,878
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support