ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی معماری ساختمان کنترل پست های الکتریکی

Year: 1397
COI: ARCONF02_008
Language: PersianView: 333
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدحسین عابدی - دانشجوی دکتری گروه معماری واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تهران ایران
رضا وطن دوست - دانشجوی کارشناسی ارشد گروه معماری موسسه غیرانتفاعی شمس گنبد کاووس ایران

Abstract:

برای طراحی یک مجموعه معماری عوامل مختلفی در کنار یکدیگر مشارکت خواهند داشت . بخشی از این عوامل مستقیمی به مشخصات خاص آن ساختمان ارتباط دارند . بطور مثال هویت یک ساختمان مسکونی با ساختمان صنعتی کاملا متفاوت است و این تفاوت ناشی از کارکردهای داخلی، ارتباط بیرونی، نحوه تردد افراد، دسترسی ها و همچنین عوامل دیگری است که ویژگی های یک بنای مسکونی را از صنعتی متمایز میکند.بخشی دیگر از عوامل تاثیر گذار در معماری یک مجموعه، خصوصیات خارجی آن است که در بسیاری از موارد بدون توجه به عملکرد داخل ساختمان عمل می کند. برخی از این عوامل خارجی عبارتند از : اقلیم، همجواری ها، موقعیت شهری، اصول و ارزشهای معماری و فرم.بخش اول از عوامل ذکر شده عموما توسط طراح و با مشورت با دوایر ذیربط یا کارفرما مد نظر قرار می گیرد، درحالی که بخش دوم عوامل صرفا از طرف طراح اعمال شده و در واقع انطباق خواسته های کارفرما با عوامل تعیین شده در بخش اول است .طراح ساختمان می بایستی در مرحله طراحی با خلاقیت و انعطاف تلاش کند تا عوامل یاد شده را با در نظر گرفتن کلیه پارامترهای اقتصادی، زیبایی شناختی و خلاقیت معماری تلفیق نماید .با توجه به اصول فوق ، در طراحی ساختمان کنترل پست های فشار قوی نیز ابتدا باید عوامل تعیین کننده در هر بخش مشخص شده و آنگاه با روش قدم به قدم به ساختمان مطلوب که براساس خواسته های اولیه کارفرما و نظرات طراح شکل می گیرد نایل شد.

Paper COI Code

This Paper COI Code is ARCONF02_008. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/772154/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عابدی، محمدحسین و وطن دوست، رضا،1397،طراحی معماری ساختمان کنترل پست های الکتریکی،Second National Conference on Architecture،Shirvan،https://civilica.com/doc/772154

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 34,062
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support