ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

آنالیز دست خط با استفاده از بردار ویژگی استخراج شده برای شناسایی شخصیت انسان با استفاده از شبکه عصبی

Year: 1397
COI: INFM02_022
Language: PersianView: 175
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

اکرم گلبرگ - کارشناسی ارشد، مهندس نرم افزار ، دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان
محمدرضا یمقانی - عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان

Abstract:

تحلیل دست خط برای تشخیص ویژگی های شخصیتی مفید است و می تواند ویژگی های مثل خلق و خو، افکار و گرایشات درونی، اختلالات روانی را نشان دهد. اطلاعات فراوانی که در دست خط وجود دارد، نوع دست خط از نظر نظم، سرعت، درشت نویسی و ... را مشخص میکند و سپس بر اساس این دسته بندی ها می توان روحیات فرد را تشخیص داد. در این مقاله ابتدا به استخراج ویژگی های مهم از دست خط پرداخته می شود که به عنوان وروردی شبکه عصبی مورد استفاده قرار می گیرد. و خروجی متناسب با آن با استفاده از آزمون MMPI برای استخراج ویژگی شخصیتی ایجاد می شود. در تمامی بررسیها دقت روش پیشنهادی مثبت ارزیابیشده و دقت 95 درصد، بر مورد تائید بودن روش تاکیددارد.هدف ترکیب روش های پردازش تصویر و شناسایی الگو، برای یافتن راه حلی خودکار برای کاهش خطای سهوی و عمدی و صرفه جویی در زمان و افزایش دقت و استخراج دقیق تر ویژگی ها مربوط به دست خط برای تشخیص حالات روحی افراد است .

Keywords:

تحلیل دست خط، شبکه عصبی، آزمون شخصیت MMPI ، پردازش تصویر، گرافولوژی

Paper COI Code

This Paper COI Code is INFM02_022. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/867738/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
گلبرگ، اکرم و یمقانی، محمدرضا،1397،آنالیز دست خط با استفاده از بردار ویژگی استخراج شده برای شناسایی شخصیت انسان با استفاده از شبکه عصبی،The Second National Conference on New Ideas in Engineering and Engineering،Rasht،،،https://civilica.com/doc/867738

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 2,725
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support