ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

چالش های قانونی IoT و فرصتهایی برای آثار دیجیتالی

Year: 1398
COI: DMFCONF06_030
Language: PersianView: 228
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدحسین موذن رضامحله - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت
طاهره منافی - کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت

Abstract:

تعداد روزافزون دستگاه های IoT در محیطهای شخصی مانند as فرصتها و خطرات را از دیدگاه قانونی ارایه میدهد. این وسایل آثاری را تولید میکنند که میتواند برای مقاصد تحقیقی و قانونی در هر نوع جرم مفید باشد. در عین حال، وسایل جدید IoT به وسیله ابزارها و روشهای موجود قانونی دیجیتال موجود حمایت نمی شوند و این کار را برای افراد حرفهای دشوار میسازد تا بدون حمایت از مشاور حقوقی با دانش تخصصی در این زمینه، داده ها را از آنها استخراج کنند. علاوه بر این، این آثار میتواند چالشهای ارزیابی را برای دانشمندان قانونی ارایه کند و میتواند حاوی آسیب پذیریهای مربوط به حریم خصوصی باشد. آسیب پذیریهای امنیتی در devices IoT فرصتهایی را برای استخراج رد traces ایجاد میکنند، اما ممکن است توسط مجرمان برای تضعیف یک وسیله مورد استفاده قرار گیرند. هدف از این کار افزایش آشنایی با رد devices از وسایل IoT مختلف در یک smarthome است، و نشان میدهد که چگونه tracesاز وسایل IoT در یک smarthome میتواند برای اهداف تحقیقی و قانونی مفید باشد. این کار مطالعه ابزارهای IoT و کاربردهای هوشمند مرتبط با گوشی های هوشمند را ارایه میکند، روشهایی را برای استخراج و تحلیل آثار دیجیتالی ارایه میدهد. این تحقیق منجر به کشف آسیب پذیریها در چندین وسیله شد و یک سناریو برای چالش قانونی DFRWS IoT طراحی شد.

Keywords:

پزشکی قانونی دیجیتال، پزشکی قانونی اینترنت اشیا (IoT)، امنیت اینترنت اشیا (IoT) پزشکی قانونی تلفن، حریم خصوصی.

Paper COI Code

This Paper COI Code is DMFCONF06_030. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/983051/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
موذن رضامحله، محمدحسین و منافی، طاهره،1398،چالش های قانونی IoT و فرصتهایی برای آثار دیجیتالی،The 6th Conference on New and New Advances in Engineering Science and Technology،Rasht،https://civilica.com/doc/983051

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,817
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support