درخواست گواهی رسمی نمایه سازی مقاله

پژوهشگر گرامی؛
شما می توانید در این بخش گواهی چاپی نفیس نمایه سازی مقاله خود را که دارای هولوگرام، QR-Code اصالت و لینک استعلام آنلاین می باشد را سفارش دهید تا به صورت چاپ شده بر روی فرم رسمی گواهی سیویلیکا از طریق پست به آدرس شما ارسال شود.
برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید توضیحات کاملتر را از اینجا مطالعه فرمایید.

گواهی نامه به نام چه کسی صادر شود؟

  • احمد آموزشی - عضو هیت علمی، مرکز تحقیقات بیماری های قلب و عروق، گروه جراحی قلب، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، بیرجند، ایران.
  • فرشید عابدی - عضو هیت علمی، مرکز تحقیقات بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، گروه عفونی، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، بیرجند، ایران.
  • محمد امیری - پزشک عمومی، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی خاتم النبیین کابل، کابل، افغانستان.
  • زهرا آموزشی - عضو هیات علمی، گروه پرستاری، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، بیرجند، ایران.
  • علیرضا جمشیدی - دانشجوی پزشکی، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، تهران، ایران.
  • فرود صالحی - عضو هیئت علمی، مرکز تحقیقات بیماری های قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، گروه قلب کودکان، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، بیرجند، ایران.

توجه: تا ابتدای اردیبهشت 1402 امکان سفارش جلد گواهی وجود ندارد

گواهی به چه زبانی صادر شود؟

برای مقالات فارسی، گواهی نامه نمایه سازی به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل ارائه می باشد. صدور گواهی فارسی بر اساس اطلاعات ثبت شده برای مقاله در پایگاه انجام می پذیرد. ولی در صورتی که مقاله شما به زبان فارسی ارائه شده است و علاقه مند به دریافت گواهی به زبان انگلیسی می باشید، باید نام نویسنده و عنوان مقاله را به صورت دقیق به زبان انگلیسی وارد نمایید تا در متن گواهی نامه درج شود.در صورت درخواست گواهی انگلیسی برای مقالات فارسی، مسئولیت صحت ترجمه انگلیسی عنوان و نگارش نام نویسنده برعهده شما خواهد بود.

متن گواهی را کنترل نمایید

پژوهشگر گرامی؛

[نام نویسنده را انتخاب نمایید]

بدین وسیله گواهی می شود مقاله جنابعالی با عنوان «بررسی میزان تمایل به ادامه تحصیل در خارج از افغانستان و عوامل مرتبط با آن در دانشجویان افغانستانی دانشگاه های علوم پزشکی منتخب افغانستان در سال تحصیلی ۹۸-۹۷» پس از ارزیابی و تایید داوران دبیرخانه "فصلنامه توسعه­ آموزش جندی­ شاپور" که در سال 1400 در دوره 12، شماره 1 برگزار گردیده است، با تعداد 7 صفحه، در پایگاه استنادی سیویلیکا با شناسه ملی: JR_EDJ-12-1_023 نمایه گردیده است.

ضمن تبریک به مناسبت نمایه شدن مقاله جنابعالی، به استحضار میرساند این گواهی با توجه به اطلاعات ارسالی از طرف دبیرخانه آن ژورنال و اطلاعات مندرج در پایگاه سیویلیکا تهیه شده و صحت مندرجات آن در هر لحظه از طریق لینک زیر و یا اسکن تصویر کد، قابل استعلام است.

با تقدیم احترام و آرزوی موفقیت
پایگاه سیویلیکا

تایید نهایی و پرداخت آنلاین

هزینه صدور و ارسال گواهی نامه چاپی نفیس (بدون جلد) برای کاربران غیرعضو سیویلیکا 350,000 تومان می باشد. برای ثبت نهایی سفارش صدور گواهی نمایه سازی برای مقاله با مشخصات فوق، ابتدا اطلاعات کامل آدرس و شماره تماس اضطراری را در زیر درج نمایید. با زدن کلید تایید نهایی و پرداخت، شما به درگاه پرداخت بانک هدایت می شوید و پس از پرداخت موفق سفارش شما ثبت می شود.
کد پستی از نظر اداره پست برای ارسال مرسوله ها الزامی است. خواهشمندیم با دقت تکمیل فرمایید.