ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه روشی برای توسعه ی سیستم های سایبر-فیزیکی با استفاده از شبکه ی پتری یکپارچه زمان دار

Year: 1399
COI: NGIGS01_038
Language: PersianView: 282
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

زهرا نام آور - کارشناس IT دفتر خدمات الکترونیک قضایی و مربی سازمان فنی و حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات
سارا فرزای - گروه کامپیوتر، موسسه آموزش عالی مازیار، رویان، ایران

Abstract:

سیستم های سایبری-فیزیکی به صورت شبکه ای از موجودیت های متعامل طراحی می شوند که ورودی و خروجی آنها فیزیکی است. این سیستم ها معمولا نیازمند تعاملات و عکس العمل ها با یکدیگر هستند که آنها را با هوش مصنوعی و به کارگیری برخی محدودیت های موقتی درگیر می کند. مدل های ارائه شده ی اخیر که در این جا شبکه های پتری زماندار پیشرفته نامیده می شود که ویژگی های شبکه های پتری استاندارد و شبکه های پتری زماندار، منطق فازی و سیستم های مبتنی بر قانون را ترکیب می کند. این شبکه برای ارائه روشی به منظور توسعه ی سیستم های سایبری-فیزیکی که از مجموعه ای از مولفه های ارتباطی که هر کدام از اینها به صورت مجتمع در می آورد یک مدل را استفاده می شود. درستی سنجی سیستم های سایبری-فیزیکی شامل درستی سنجی زمانی و منطقی است نتایج ارزیابی ها نشان دهنده ی برتری سیستم ارائه شده در برابر سیستم های مشابه پیشین به لحاظ دقت و سرعت پاسخگویی به رویدادها است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NGIGS01_038. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1116752/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
نام آور، زهرا و فرزای، سارا،1399،ارائه روشی برای توسعه ی سیستم های سایبر-فیزیکی با استفاده از شبکه ی پتری یکپارچه زمان دار،New achievements in green studies of calculations, applications and challenges،Nur،https://civilica.com/doc/1116752

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support