Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی تاثیر بازسازی میراث روستایی در صنعت توریسم

سومین کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران
Year: 1399
COI: CAUM03_219
Language: PersianView: 271
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نگار رضایی - دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی معماری
علی منادی - دکتری باستان شناسی

Abstract:

امروزه گردشگری به عنوان یک صنعت در پیشرفت یک روستا ، شهر، منطقه یا کشور در مجموع مؤثر بوده و مورد توجه تمام کشورهای در حال توسعه دنیا قرار گرفته است.گردشگری باعث رواج و شناساندن فرهنگ و تمدن و آداب و رسوم یک منطقه به سایر نقاط جهان می شود و از دیگر سو ایران به عنوان یک تمدن کهن دارای روستاهای بسیار و اماکن باستانی و تاریخی فراوانی است که به علت مهاجرت بیش از اندازه ی روستاییان به شهرها به علت نبود امکانات رفاهی، بهداشتی، فرهنگی و ... در این نقاط رو به ویرانی رفته اند. این در حالی است که مردم شهرنشین برای فرار از فشارهای روحی و روانی و آلودگی هوا و آلودگی های صوتی و استفاده از مناظر طبیعی و بهره از زیبایی های بصری از شهرها به سمت روستاها ترقیب شده و به این نقاط نیاز فراوان دارند . روش تحقیق در این مقاله مبتنی بر روش تحلیلی-توصیفی و با این دیدگاه با استفاده از مطالعات کتابخانه ای و مطالعات میدانی در قالب پرسش و پاسخ به بررسی توریسم روستایی و راهکارهای توسعه ی آن پرداخته ایم و آسیب ها و فواید مربوط به توریسم روستایی را بررسی کرده ایم و برای داشتن منطقه ی توریسمی بهتر راهکارهایی را ارائه داده ایم.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CAUM03_219. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1119227/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رضایی، نگار و منادی، علی،1399،بررسی تاثیر بازسازی میراث روستایی در صنعت توریسم،The Third International Conference on Civil, Architecture and Urban Development Management in Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1119227

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support