Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پیش بینی حجم ترافیک با استفاده از داده کاوی و رگرسیون با مطالعه موردی برون شهری محور اراک- شازند

Year: 1399
COI: ICESCONF08_356
Language: PersianView: 316
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدمهدی سجادی - کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری
شهره پیرمحمدی - دانشجوی دکتری شهرسازی
محسن عزیزی پور - کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری

Abstract:

امروزه باتوجه به افزایش سفر نیاز به برنامه ریزی در بخش حمل ونقل در میان سایر بخش ها دارای اولویت زیادی می باشدحجم ترافیک اهمیت راه ها و معابر را نسبت به هم از نظر عبور وسایل نقلیه در وضعیت حال و آینده نشان می دهد از این روبرنامه ریزان حمل و نقل به دنبال مدل هایی جهت پیش بینی سفر ها می باشند که با کنترل واسنجی مدل ها می توانوضعیت آینده ترابری را در جهت بهبود هر چه بیشتر تعدیل کرد و سعی می کنند روشی ساده و مؤثر ارائه دهند. یکی از اینمدل ها رگرسیون می باشد این تحقیق به بررسی پیش بینی حجم ترافیک با استفاده از داده کاوی و رگرسیون با مطالعهموردی برون شهری محور اراک– شازند می پردازد. و نتیجه تحقیق نشان می دهد که استفاده از مدل رگرسیون در ترافیکبرون شهری دارای خطای کمی است و جواب گوی مطالعات حمل ونقل می باشد.

Keywords:

داده کاوی , پیش بینی حجم ترافیک , حمل و نقل , رگرسیون خطی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICESCONF08_356. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1125407/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سجادی، سیدمهدی و پیرمحمدی، شهره و عزیزی پور، محسن،1399،پیش بینی حجم ترافیک با استفاده از داده کاوی و رگرسیون با مطالعه موردی برون شهری محور اراک- شازند،The 8th National Conference on Civil Engineering, Architecture and Sustainable Urban Development of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1125407

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support