ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

انتشار ویروس از منظر جنایات جنگی بین المللی

Year: 1399
COI: RELIGI04_046
Language: PersianView: 297
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

یکی از مسایل مهم در حوزه حقوق مخاصمات از گذشته تا به امروز، مسئله جنایات جنگی بین المللی است که در اسناد بین المللی متعدد، مورد اشاره و بررسی قرار گرفته است. جنایات جنگی دارای گستردگی متنوعی هستند و در مصادیق متعددی شکل می گیرند. در حال حاضر به خصوص در دهه های کنونی استفاده از سلاح های بیولوژیک به مثابه جنایت جنگی در مخاصمات مسلحانه اعم از داخلی یا بین المللی نمود و جلوه بارزتری را پیدا کرده است. یکی از مصادیق مهم سلاح های بیولوژیک انتشار انواع ویروس می باشد که می تواند آثار مخرب و گسترده ای را بر جوامع بشری و به خصوص غیر نظامیان در طول یک مخاصمه مسلحانه داشته باشد. با بررسی اسناد بین المللی متعدد در رابطه با جنایات جنگی، مشخص می شود که انتشار ویروس با برخی مصادیق جنایت جنگی مطابقت داشته و به عنوان جنایت جنگی در طول یکمخاصمه مسلحانه می تواند مصادق پیدا کند، مشروط بر آنکه عناصر و شرایط لازم برای تحق جنایت جنگی را دارا باشد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is RELIGI04_046. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1167109/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
مرزبان، فرزانه و جوادی، صادق،1399،انتشار ویروس از منظر جنایات جنگی بین المللی،4th International Conference on Islamic Science, Religious Research and Law،Tehran،https://civilica.com/doc/1167109

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support