ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی پارچه به منظور ارائه گن های نوین

Year: 1398
COI: FAJRNFF01_057
Language: PersianView: 145
This Paper With 7 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 7 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

نجمه کوشامقدم - گروه طراحی پارچه و لباس، واحد یزد، دانشگاه آزاد اسلامی ، یزد، ایران
سالار ظهوری - گروه طراحی پارچه و لباس، واحد یزد، دانشگاه آزاد اسلامی ، یزد، ایران
سیدجواد درخشن - گروه طراحی پارچه و لباس، واحد یزد، دانشگاه آزاد اسلامی ، یزد، ایران

Abstract:

در این مقاله گن هایی از لحاظ فرمی طراحی شده اند که مفهوم گن های امروزی یعنی لباس زیر بودن را تغییرداده بطوری که قسمت هایی از این گن ها به عنوان پوشش بیرونی نیز مورد استفاده قرار گیرد که در طرح هایاجرا شده و دوخته شده در این مقاله گن ها دارای سرشانه بوده و زیبایی خاصی به این پوشش داده است وهمچنین طراحی های بالاتر از گن که بصورت یک تکه می باشد ظاهر آن را همانند یک لباس بیرونی جلوه دادهو از نازیبایی های گن های کنونی کاسته است. از طرفی در قسمت پایین نیز تا دامن این گن ها طراحی شدهاست. از طرفی پارچه های بکار رفته در این گن ها با توجه به ماهیت گن که لاغری و تعریق می باشد، از نانوموادی استفاده شده که اولا از تولید بوی نا مطبوع جلوگیری کرده و ثانیا از مواد پلاستیکی استفاده نشده است.بنابراین در این مقاله گن هایی طراحی شده که کاملا از الیاف طبیعی بوده و از لحاظ زیبایی شناسی می توانگفت رویکرد جدیدی را در تولید گن ایجاد نموده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is FAJRNFF01_057. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1180996/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کوشامقدم، نجمه و ظهوری، سالار و درخشن، سیدجواد،1398،طراحی پارچه به منظور ارائه گن های نوین،Fajr National Fabric Festival،Yazd،https://civilica.com/doc/1180996

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 7,451
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support