ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارایه مدلی چابک مبتنی بر معماری سازمانی بمنظور توسعه سازمان آب و برق خوزستان

Year: 1399
COI: CITI04_018
Language: EnglishView: 110
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عادل زرگرپوررشید - گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر
علیرضا صفایی - گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر

Abstract:

پیاده سازی پروژه های معماری سازمانی نیاز به دو جز ء اصلی، چارچوب EAF و روش پیاده سازی EAIM دارد. پروژه معماریسازمانی از EAF به عنوان ساختار اساسی برای مدلسازی جنبه های مختلف یک سازمان استفاده می کند. متدولوژی EAIM نیز روشی برایپیاده سازی EA در یک سازمان است که خروجی های EAF از مصنوعات EA (نمودار، مدل، سند و گراف) را مورد استفاده قرار می دهد. یکEAIM قصد اجرا مصنوعات EA را در سازمان دارد. معماری سازمانی یک استراتژی جامع است که معمولا برای بهبود هماهنگی کسب و کار وفناوری اطلاعات سازمان مورد استفاده قرار می گیرد. متدولوژی پیاده سازی معماری سازمانی، مجموعه ای از روش ها و شیوه ها برای ایجاد، مدیریتو نگهداری یک پروژه پیاده سازی معماری سازمانی، آماده می کند. هدف و نوآوری اصلی در این تحقیق توسعه یک EAIM موثر برای حمایت ازاجرای EA است. برای رسیدن به این هدف ابتدا در گام اول به تعیین شیوه های اجرای موثر EA و عوامل موثر بر اثربخشی EAIM می پردازیم.در این راستا، یک بررسی مجدد سیستماتیک ادبی (SLR۳) برای شناسایی شیوه های موثر و عوامل EAIM انجام می شود. در مرحله دوم،EAIM پیشنهادی بر مبنای مبانی و اطلاعات استخراج شده از SLR و مصاحبه نیمه ساخت یافته با بهترین تجارب EA مبتنی بر چارچوبتوگف توسعه می یابد. در نهایت، EAIM پیشنهاد شده با استفاده از مطالعه موردی سازمان آب و برق خوزستان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

Keywords:

پیاده سازی معماری سازمانی سرویس گرا، متدولوژی، چارچوب توگف، اجرا معماری سازمانی

Paper COI Code

This Paper COI Code is CITI04_018. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1226087/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
زرگرپوررشید, عادل and صفایی, علیرضا,1399,ارایه مدلی چابک مبتنی بر معماری سازمانی بمنظور توسعه سازمان آب و برق خوزستان,The 4nd National Conference on Computer and Information Technology Information,Mahshahr,,,https://civilica.com/doc/1226087

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 2,569
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support