ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

انگیزش در سازمان و راه های ایجاد انگیزه در کارکنان شهرداری

Year: 1399
COI: NCOEIC01_019
Language: PersianView: 95
This Paper With 16 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 16 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدرضا حاجی آقاپور - کارشناسی زراعت- مسئول فضای سبز(کارشناس ارشد)

Abstract:

با رشد و گسترش روزافزون تکنولوژی این سوال برای مدیران مطرح است که چگونه امکان دارد سازمانی با وجود محدودیت های گوناگون از حقوق و دستمزد گرفته تا تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته، در عرصه رقابت بین المللی ثبات خود را حفظ نماید و همچنان به جلو گام بردارد؟ برای چنین سوالی پاسخهای گوناگونی میتوان ارائه کرد که یکی از مهمترین آنها در اختیار داشتن نیروی انسانی کارآمد و با انگیزه است که میتواند دیگر مولفه های موفقیت هر سازمان را در اختیار بگیرد. انگیزش در سازمان و راه های ایجاد انگیزه در کارکنان برای منابع انسانی یا به عبارت بهتر سرمایه های انسانی از مهمترین عوامل تولید در یک سازمان به شمار میرود. روحیه شاد و انگیزه بالای کارکنان برای کار و تلاش و مقابله با چالش های هر روزه محیط کار، از دغدغه های مهم مدیران سازمان ها و شرکت هاست. تنوع مسئولیت ها و وظایف شغلی و لزوم انعطاف پذیری بالای کارمندان در مواجه با شرایط جدید بیشتر از همیشه، همراهی و همدلی عمیق کارکنان را با اهداف سازمان ضروری کرده است. هدف مقاله حاضر انگیزش در سازمان و راه های ایجاد انگیزه در کارکنان شهرداری می باشد. نتایج پژوهش نشان می دهد ضعف تصمیم گیری مدیریتی، استفاده از نیروی انسانی غیرمتخصص، عدم وجود انگیزه کاری در کارکنان، عدم وجود سیستم ارزشیابی مناسب کارکنان، حاکم بودن روحیه منفعت طلبی فردی، مشغله زیاد کاری مدیران از جمله موانع بهره وری و از دست رفتن انگیزه می تواند باشد. و می توان گفت هدف از بحث انگیزش، شناخت این مسئله است که چرا از افراد در سازمان بیشتر از دیگران به کار خود علاقه مندند و در راه نیل به اهداف سازمان کوشش بیشتری به خرج میدهند، در حالی که دیگران فاقد حرکت لازم و هستند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCOEIC01_019. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1237200/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
حاجی آقاپور، محمدرضا،1399،انگیزش در سازمان و راه های ایجاد انگیزه در کارکنان شهرداری،The first engineering and technology conference of Tabriz University،Tabriz،https://civilica.com/doc/1237200

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support