ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

سبک ها در طراحی داخلی، مطالعه موردی: براساس جلد «۱»، «۲» و «۳»- نقد از مجموعه کتاب «سبک ها در طراحی داخلی»

Year: 1399
COI: JR_GRAR-6-2_005
Language: PersianView: 59
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد دبدبه - کارشناسی ارشد معماری داخلی، پژوهشگر/ تحلیل گر و نظریه پرداز فعال مسائل حوزه تخصصی معماری/ معماری داخلی
امید شاطری وایقان - کارشناسی ارشد معماری داخلی، پژوهشگر معماری/ معماری داخلی
وحید کهیازاده - کارشناسی مهندسی معماری

Abstract:

سبک در طراحی داخلی یکی از مهمترین عناوین در معماری داخلی با هنر و تزئینات همراه بوده که منجر به زیباییخارق العاده در آثار می گردد و این مسئله در طراحی و سبک شناسی سبک های طراحی داخلی یکی از ارکان اصلی به حسابمی آید. درواقع سبک ها تصویری روشنی از سبک های مختلف در ذهن انسان تداعی مینماید که میتوان آن را از نظرهایمتفاوت طراحی با نگرش های گوناگون مدنظر قرار داد. همچنین از جهات ترکیب به لحاظ فرم، رنگ، نور، مرتیال بابوطیقایی فضایی در معماری داخلی تجلی آفرینش خلق سبک در هر منطقه بیان کلمه «سبک»، یعنی هویت می باشد.طوریکه طراحی داخلی همیشه بین انسانها تازگی دارد و پیروی از هر سبک در هر جامعه با هر نوع فرهنگی احساسزیبایی و بهبود روحیه روانی در حفظ انسجام گسترده بین مخاطبان با شیوه های منحصربه فرد تبیین گردیده شده است.روش تحقیق در این پژوهش بااستفاده از نوع روش توصیفی- تحلیلی بوده و جمع آوری اطلاعات به شیوه کتابخانه ای و مستندات مکتوب براساس موضوع روند پژوهش با مفاهیم مرتبط استوار و با بررسی واکاوی، تجزیه وتحلیل داده هایاطلاعات، استخراج گردیده برخوردار است و همچنین از مجموعه کتاب سه جلدی سبک ها در طراحی داخلی استفادهگردیده شده است. بنابراین سبک در طراحی داخلی را می توان جدا از معماری دانست و حتی می توان عنصر یگانه ووحدت بخش در طراحی دانست چراکه اهمیت این موضوعی چیزی فراتر از دیگر تدابیر و غیره می باشد.

Keywords:

سبک، طراحی داخلی، معماری داخلی، هویت

Paper COI Code

This Paper COI Code is JR_GRAR-6-2_005. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1243241/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
دبدبه، محمد و شاطری وایقان، امید و کهیازاده، وحید،1399،سبک ها در طراحی داخلی، مطالعه موردی: براساس جلد «۱»، «۲» و «۳»- نقد از مجموعه کتاب «سبک ها در طراحی داخلی»،https://civilica.com/doc/1243241

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support