ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی شیوه طراحی و ساخت ساختمان بر اساس معماری صفر کربن (مطالعه موردی شهر بندرعباس)

Year: 1400
COI: CAUECONF01_015
Language: PersianView: 112
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آتنا صمدی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معماری، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد بندرعباس
شهریار مشیری - استادیار، عضو هیآت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس
زینب یوسفی زاده - عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس

Abstract:

این تحقیق، به بررسی مصرف خالص انرژی صفر می پردازد . با توجه به مطالعه اقلیم وافزایش آلودگی های ناشی از گازهایگلخانه ای و سوخت های فسیلی متوجه وضع گسترده تغییرات آب و هوایی و پیامدهای مخاطره آمیز آن برای امنیتجهان می شویم که به عنوان یک رویداد برجسته تلقی می شود. باید متوجه این حقیقت بود که کاهش مصرف انرژیساختمان راه حل کافی و مناسبی نبوده و استفاده از انرژی های تجدید پذیر را مورد توجه قرار داد. باید بدین امر واقفباشیم که تجزیه و تحلیل تاثیر دنیای ساخت و ساز، بر محیط زیست ضروری می باشد. با توجه به اهمیت معماری صفرکربن و رویکرد های جدیدی که در باب ساخت و ساز به وجود آمده است، بکارگیری انرژی های موجود در طبیعت و مهارآنها جهت استفاده بهینه ، امروزه تبدیل به چالش بحث برانگیزی شده است. در ابتدای این مقاله اطلاعات مختصری درمورد انرژی صفر کربن در ساختمان داده شده و سپس به تجزیه و تحلیل روش هایی برای دست یافتن به ساختمان بدونکربن پرداخته می شود و در انتها به دنبال پاسخ مناسب برای پرسش این پژوهش برخواهیم آمد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is CAUECONF01_015. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1259586/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صمدی، آتنا و مشیری، شهریار و یوسفی زاده، زینب،1400،بررسی شیوه طراحی و ساخت ساختمان بر اساس معماری صفر کربن (مطالعه موردی شهر بندرعباس)،The first National Conference on Civil Engineering, Architecture, Urban Planning, Environment and Related Sciences،Kerman،https://civilica.com/doc/1259586

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,848
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support