ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تشخیص بقا در بیماران نارسایی قلبی با استفاده از داده کاوی، در دو روش درخت تصمیم و رگرسیون و مقایسه نتایج این دو روش

Year: 1400
COI: ICTBC04_028
Language: PersianView: 119
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عارفه باقری - دانشجوی کارشناسی ارشد- دانشگاه اشرفی اصفهانی
مینا کلینی - دکتری– استادیار دانشگاه اشرفی اصفهانی

Abstract:

بیماری های قلبی- عروقی شایع ترین علت مرگ و میر در اکثر کشورهای جهان است. بیش از ۳۰ درصد مرگ و میر درکشورهای صنعتی بر اثر بیماری های قلبی- عروقی به وقوع میپیوندد. نارسایی قلبی یکی از شایع ترین این بیماری هاست.در کشورهای درحال توسعه و به خصوص در کشور ما به دلیل پایین بودن فرهنگ عمومی در زمینه آشنایی با عوامل خطرزایبیماری های قلبی- عروقی و عدم رعایت اصول پیشگیری از این بیماری ها، میزان مرگ و میر ناشی از آن در حال افزایشاست.به همین علت این تحقیق تمرکز خود را در راستای شناسایی عوامل موثر و میزان اثر گذاری این عوامل در رخداد واقعهنافرجام مرگ این نوع بیماران نهاده تا پزشکان و بیماران بتوانند با توجه بیشتری به این عوامل، از مرگ پیشگیری کنند.در تحقیق حاضر با استفاده از اطلاعات مربوط به بیماران مبتلا به نارسایی قلبی در انستیتوی قلب و عروق فیصل آباد وبیمارستان متفقی فیصل آباد، عملیات پیاده سازی جهت شناسایی عوامل موثر در وقوع مرگ در این نوع بیماران انجام می شود.این تحقیق از دو تکنیک درخت تصمیم و رگرسیون جهت انجام کار پیاده سازی کمک گرفته و در نهایت کارایی هر یک موردبررسی و مقایسه قرار می گیرند. نتایج حاصل از این تحقیق نشان می دهد که میزان دقت تشخیص در این تحقیق با روشدرخت تصمیم برابر با ۹۵,۶۵ % و با تکنیک رگرسیون دارای میزان دقت ۹۱,۲۸ % است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICTBC04_028. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1259812/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
باقری، عارفه و کلینی، مینا،1400،تشخیص بقا در بیماران نارسایی قلبی با استفاده از داده کاوی، در دو روش درخت تصمیم و رگرسیون و مقایسه نتایج این دو روش،Fourth International Conference on Information Technology, Computer and Telecommunication Engineering of Iran،Tehran،https://civilica.com/doc/1259812

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 518
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support