ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش منابع انسانی درپیشبرد اهداف مدیریت پایدار شهری

Year: 1400
COI: UACECONF02_103
Language: PersianView: 102
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

هدف این مقاله به دنبال تجزیه و تحلیل عمیق الزامات سازمانی برای بهره برداری از مدیریت منابع انسانی در جهت افزایش عملکرد سازمانی و ارائه چارچوب مفهومی برای تجزیه و تحلیل مدیریت منابع انسانی در سازمانهای یادگیرنده است. یکی از تعاریف مدیریت شهری به این موضوع اشاره دارد که می بایست ازتمام ظرفیت های موجود درجهت مدیریت شهری پایدار استفاده نمود که یکی از اصلی ترین این منابع را می توان سرمایه انسانی و اجتماعی شهرعنوان کرد که دراین مقاله مورد تاکید قرارگرفته است. این مقاله به شکل یک بررسی ادبیات گسترده در مورد مدیریت منابع انسانی ، یادگیری سازمانی و سرمایه انسانی است. سهم عمده چارچوب الزامات برای پذیرش فناوری پیشرفته آموزش و فناوری معنایی وب است ، که می تواند استراتژی های موثر را مدیریت صلاحیت ها در سازمان های مدرن راهنمایی کند. این چارچوب بحث جالبی را از موضوعات فن آوری است که فراتر از محدوده این مقاله است آغاز می کند.چهارچوب الزامات زمینه را برای گسترده مشخصات استراتژی های مدیریت دانش فراهم می کند که در انتشارات بعدی موارد عملی پیامدهای انتزاع "نظری" چارچوب و شواهد تجربی ارائه می شود.مقاله منبع بسیار مفیدی از اطلاعات و مشاوره های بی طرفانه برای استراتژیست های مدیران منابع انسانی ، افسران مدیریت دانش و افرادی که در بهره برداری سیستم های مدیریت منابع انسانی در یک سازمان فشرده دانش علاقمند هستند.این مقاله نیاز مشخص شده برای ترسیم روش ها و فن آوری ها را دانش و یادگیری یکپارچه و پشتیبانی مدیریت صلاحیت ها در سازمان ها برآورده می کند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is UACECONF02_103. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1266364/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
محمدنژاد، راضیه و موسوی، سیده صفیه،1400،نقش منابع انسانی درپیشبرد اهداف مدیریت پایدار شهری،The Second International Conference on Urban Planning, Architecture, Civil Engineering, Environment،https://civilica.com/doc/1266364

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support