ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طراحی پرده تزریق با استفاده از داده های SPI و تحلیل کارایی پرده تزریق از روش اجزاء محدود (نرم افزار (SEEP/W ) در سد ونیار

Year: 1390
COI: SGSI15_243
Language: PersianView: 1,454
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عبداله ملقب - اهواز -مناطق نفتخیز جنوب - ادارات مرکزی ساختمان 4 طبقه اداره زمین شناسی
رسول اجللوئیان - دانشگاه اصفهان - دانشکده علوم - گروه زمین شناسی

Abstract:

سد شهید مدنی( ونیار) به منظور مهار آبهای سطحی و تأمین آب کشاورزی بر روی رودخانه ی آجیچای احداث گردیده است. مقدار آبگذری در تودهسنگ تکیهگاه راست تا عمق 14 متری بیش از 20 لوژن است و دراعماق بیشتر سنگ آبگذری کاهش یافته و به مقدار کمتر از 3 لوژن می رسد. در بستر رودخانه تا عمق 13متری سنگ میانگین آبگذری 23 لوژن است. در تکیهگاه چپ سنگ تا عمق حدودآ 25 متری نفوذپذیر بوده و داری میانگین آبگذری 29 لوژن است. بعد از مطالعات صحرایی و درزه نگاری در تکیه گاه راست و تکیه گاه چپ دسته، با توجه به جهت یابی دسته درز های مشکل دار آزیموت و زاویه شیب گمانه ها تعیین گردید. جهت طراحی پرده آب بند دو ردیف گمانهی تزریق در نظر گرفته شده که به صورت بخشی و خصوصاً در تکیه گاه راست از سه ردیف گمانهی تزریق استفاده گردید. نتایج حاصل از مدل سازی های انجام شده با استفاده ازنرم افزارSEEP/Wنشاندهنده ی کارایی کلی پرده تزریق می باشد.

Keywords:

سد ونیار، تزریق SPI آبگذری، لوژن

Paper COI Code

This Paper COI Code is SGSI15_243. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/135450/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ملقب، عبداله و اجللوئیان، رسول،1390،طراحی پرده تزریق با استفاده از داده های SPI و تحلیل کارایی پرده تزریق از روش اجزاء محدود (نرم افزار (SEEP/W ) در سد ونیار،15th Symposium of Geological Society of Iran ،Tehran،،،https://civilica.com/doc/135450

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

 • لوهمن، دبلیو. اس؛ 1379، «هیدرولیک آب‌های زیرزمینی»، ترجمه: اسماعیل خزائی، ...
 • نانوایلر، ای؛ 1375، «عملیات مهندسی تزریق»، مهندسین مشاور زایندآب، مترجمین: ...
 • شرکت مهندسین مشاور قدس نیرو، 1374، «گزارش زمین‌شناسی مهندسی مرحله ...
 • شرکت مهندسین مشاور قدس نیرو، 1380، «گزارش زمین‌شناسی مهندسی مرحله ...
 • Ajalloeian, A., Moein, F., 2009, :Evaluation of Damsites Groutability Using ...
 • Ewert, F. K., 1990, _ Grouting with Emphases on Dam ...
 • Ewert, F. K., 1992, "Grouting in the Ground", Proceeding of ...
 • Houlsby, A.C., 1990, "Construction and Design of Comment Grouting", John ...
 • Priest, S. D., 2002, "Geotechnicat Engineering Hand Book", V .2, ...
 • Research Info Management

  Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

  اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

  مقالات پیشنهادی مرتبط

  New Papers

  Share this page

  More information about COI

  COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

  The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

  Support