Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بازتاب ویژگی های مکان بر شخصیت کودکان

Year: 1400
COI: ICCACS04_0674
Language: PersianView: 53
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

زهرا ظهیری - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معماری،دانشگاه غیرانتفاعی بعثت کرمان،ایران
مظفر مهاجری - عضو هیئت علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه شهید باهنرکرمان،ایران

Abstract:

با توجه به رشد کنترل نشده جمعیت در ایران و متاسفانه مدیریت نادرست با افزایش قشر طبقه متوسط به پایین روبرو شده ایم تا جایی که می توان این طبقه از جامعه را فقیر دانست که درصد زیادی از جمعیت کل کشور را دربرمی گیرد. با صنعتی شدن شهرهای بزرگ ، نبودن کار و امکانات رفاهی در شهرهای کوچک این قشر به شهرهای بزرگ و صنعتی مهاجرت کردند و به علت نداشتن بضاعت مالی در حومه شهرها ساکن شدند. این طبقه از جامعه عموما مهاجر هستند و شهر را متعلق به خود نمی دانند یا اصالتا از خود شهر هستند که به علت فقر از هسته مرکزی شهر فاصله گرفته و حومه نشین شده اند.انسان ها موجوداتی اجتماعی و کمال گرا هستند و خود را مسئول خود می دانند. متاسفانه بعضی از آن ها درست نمی اندیشند و زمانی که احساس خلاء می کنند ، درصدد انتقام برمی آیند و امنیت دیگران را به خطر می اندازند. با توجه به افزایش روزافزون کودکان و مشاهده اختلالات روحی،روانی و کرداری که در آن ها به وجود می آید، توجه ویژه جامعه به این قشر احساس می گردد. معماری نیز به عنوان رشته ای که کیفیت فضایی و محیط را برای ما تعریف می کند ، قادر است با برخورداری صحیح با موضوع و با در نظر گرفتن شرایط استفاده کنندگان به ایده ای صحیح دست یابد و آن را در قالب طرحی مناسب اجرا کند. ایجاد محیطی ایمن می تواند رشد ذهنی،جسمی و توان کاری را در کودکان ارتقا دهد.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICCACS04_0674. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/1427543/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ظهیری، زهرا و مهاجری، مظفر،1400،بازتاب ویژگی های مکان بر شخصیت کودکان،Fourth International Conference and Fifth National Conference on Civil Engineering, Architecture, Art and Urban Design،Tabriz،https://civilica.com/doc/1427543

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 207
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support