Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی مدیریت ریسک با دو عدم قطعیت مرحله بهره برداری قراردادTOB در پروژههای عمرانی مطالعه موردی:آزادراه ساوه سلفچگان

اولین کنگره ملی مهندسی ساخت و ارزیابی پروژه های عمرانی
Year: 1393
COI: NCCPP01_060
Language: PersianView: 750
This Paper With 8 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 8 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسین فرشاد - کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت ساخت
الناز شعربافی - کارشناسی ارشد شهرسازی

Abstract:

نیازمندی به پروژه های زیربنایی در کشورهای جهان سوم سبب شد تا قراردادهایی چونTOBرا بتوان یک روش مناسب جهت جذب سرمایه خصوصی دانست که علاوه بر جبران کمبود منابع مالی دولتی، مالکیت دولت را نیز بر پروژه ها بهمراه خواهد داشت. بررسی مدیریت ریسک پروژه ها اساس هر قراردادTOBاست که می تواند ضامنی برای موفقیت پروژه گردد. هدف این مقاله تلاش برای ایجاد ساختار مدیریت ریسک در پروژه هایBOTآزادراهی کشور است. لذا باتوجه به تجربیات گذشته در این زمینه و جمع آوری نظرات متخصصان کشور با مطالعات میدانی گسترده و اطلاعات آماری بدست آمده سعی شده ارتباط بین مدیریت ریسک با دوعدم قطعیت عمده موجود در مرحله بهره برداری پروژه هایTOBآزادراه های ایران با استفاده از نرم افزارSSSSمورد بررسی آماری قرار گیرد. در این مقاله به مطالعه موردی آزادراه ساوه سلفچگان پرداخته شد به گونه ای که نتایج بدست آمده بتواند به کارفرمایان و پیمانکارانی که قصد انجام پروژه هایی از این دست را دارند کمک نماید تا در تصمیم گیری های خود آگاهانه تر و با اطمینان و مطلوبیت بیشتر گام بردارند

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCCPP01_060. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/256434/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
فرشاد، حسین و شعربافی، الناز،1393،ارزیابی مدیریت ریسک با دو عدم قطعیت مرحله بهره برداری قراردادTOB در پروژههای عمرانی مطالعه موردی:آزادراه ساوه سلفچگان،1st National Congress on Construction Engineering and Projects Assessment،Gorgan،https://civilica.com/doc/256434

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • احمدی، ل. (1385). «بررسی الگوی مناسب TOB در پروژه های ...
  • مدیریت ریسک در پروژه های کلان با رویکرد BOT [Conference Paper]
  • شیروی، ع. (1380). «پروژه های ساخت، بهره برداری و انتقال؛ ...
  • کیانی، س. (1384). «مدیریت ریسک در TOBقراردادهای در ایران»، پایان ...
  • گرئی، الف. (1385). «تجزیه و تحلیل پروژه های بزرگ ساخت ...
  • گرئی، الف. (1389). «تحلیل بازه های اطمینان: رویکردی ریسک- محور ...
  • نجفی، س. TOBروش» .(1384) و رویکردهای بکارگیری آن در پروژه ...
  • مقاله آموزشی «مدیریت ریسک» رسول عبدالمحمدی، .WWW. Iranpm.com .(1389) ...
  • گفتگو، مهندس نعمت اللهی، (1390). دفتر سرمایه گذاری های وزارت ...
  • گفتگو، مهندس رضائی، (1390). دفتر فنی آزادراه ساوه- سلفچگان. ) ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support