Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

آزمایش بار در محل سازه های بتنی

Year: 1393
COI: MMSCES01_019
Language: PersianView: 833
This Paper With 19 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 19 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حمیدرضا قائم مقامی - دانشگاه هرمزگان، دانشکده فنی و مهندسی، بندرعباس
آرمیتا دانشمند - دانشگاه هرمزگان، دانشکده فنی و مهندسی، شیراز

Abstract:

همیشه این چنین نیست که برای نشان دادن ایمنی سازه موجود از طریق محاسبات بر اساس اصول مهندسی که به طور کلی پذیرفته شده عمل شود، برخی مواقع سازه هایی هستند که برای آنها ممکن است محاسبات به تنهایی برای نشان دادن انطباق برای تصرف در نظر گرفته شده و یا استفاده از آنها، کافی نباشد. در چنین شرایطی، آزمایش بار در محل می تواند اطلاعاتارزشمندی درباره عملکرد سازه موجود فراهم کند و می تواند از رفتار سازه ای سودمند که به آسانی با روش مرسوم محاسباتی آشکار نیست، بهره گیرد. هدف اصلی آزمایش بار، نشان دادن ایمنی سازه است. این آزمایش ها، بار مقاومت طراحی و محدودیت حمل بار را مشخص نمی کنند. به طور کلی، آزمایش های بار برای تعیین توانایی سازه برای تحمل بارهای اضافیاستفاده می شود، برای ایجاد ایمنی سازه در سازه هایی که کمبود ساخت و ساز داشته اند یا آسیب دیده و تخریب شده اند، به اعتبار روش طراحی برای تأثیر در تقویت طرح، برای به دست آوردن آگاهی در مورد رفتار سازه در خصوص محاسبه اثرات مفید و پنهان اعمال مسیر های بار، برای تکمیل، اعتبار یا هماهنگ کردن کار تحلیلی با هدف فهم رفتار سازه است. در اینجادرباره منطق و هدف آزمایش بار در محل، در بررسی ساختاری سازه های بتنی بحث می کنیم و روش هایی برای تجهیزات اعمال بار ارائه می دهیم.

Keywords:

آزمایش بار در محل , باربری سازه های بتنی , ارزیابی سیستم باربر جانبی , ترمیم

Paper COI Code

This Paper COI Code is MMSCES01_019. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/294619/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قائم مقامی، حمیدرضا و دانشمند، آرمیتا،1393،آزمایش بار در محل سازه های بتنی،Modern Materials & Structures in Civil Engineering Science،Shiraz،https://civilica.com/doc/294619

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • Gustavo Tumialan, Ph.D., P.E. Nestore Galati, Ph.D. P.E. and Antonio ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 3,874
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support