Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

استفاده از " سیستم مدیریت ارزش حاصله " در مدیریت پروژه های برقآبی

Year: 1387
COI: NCHP02_265
Language: PersianView: 1,262
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمدرضا عنبری مقدم - مجری طرح خراسان ۳- شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران – دانشجوی کارشناسی
سیدعلی جعفرزاده - مدیر دفتر برنامه ریزی و کنترل پروژه در معاونت فنی و طرح های توسعه – شرک

Abstract:

استفاده از ابزار ها و روش های نوین در مدیریت طی چند دهه اخیر رشد چشمگیری داشته و از این میان سیستم مدیریت ارزش حاصله یا )Earned Value Management System)EVMS در چند سال اخیر به عنوان یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در عرصه مدیریت پروژه شناخته شده است . از آنجایی که در بخش مطالعاتی و ساختمانی پروژه های برقآبی با تغییر طبیعت منطقه مواجه می باشیم ، اطلاعات اولیه در ابعاد زمان و هزینه در غالب موارد دستخوش انحراف و تغییرات قابل توجهی بوده و لازم است با یک روش جامع و علمی ، تحلیل وضعیت شده و آینده پروژه پیش بینی شود . بنابراین با استفاده از EVMS مدیریت ارشد پروژه ها در هر مقطع از زمان می تواند وضعیت پیشرفت پروژه ها و میزان انحراف از برنامه ها را در ابعاد هزینه و زمان اندازه گیری کرده و علاوه بر آگاهی از وضعیت سلامت پروژه ها با محاسبه شاخص های پیشرفت هزینه و زمان، پیش بینی رشد هزینه ها و توسعه زمان را هم داشته باشد . در این مقالعه ضمن معرفی روش EVMS با ارائه نمونه مسائل مدیریت پروژهای برقآبی کاربرد این روش را در تحلیل وضعیت پروژها و پیش بینی ها نشان خواهیم داد .

Keywords:

سیستم مدیریت ارزش حاصله , برنامه ریزی و کنترل پروژه , مغایرت های زمانی و هزینه ای , شاخص عملکرد هزینه , شاخص عملکرد زمان

Paper COI Code

This Paper COI Code is NCHP02_265. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/39308/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عنبری مقدم، محمدرضا و جعفرزاده، سیدعلی،1387،استفاده از " سیستم مدیریت ارزش حاصله " در مدیریت پروژه های برقآبی،2nd National Conference on Dam and Hydropower،Tehran،https://civilica.com/doc/39308

مراجع و منابع این Paper:

لیست زیر مراجع و منابع استفاده شده در این Paper را نمایش می دهد. این مراجع به صورت کاملا ماشینی و بر اساس هوش مصنوعی استخراج شده اند و لذا ممکن است دارای اشکالاتی باشند که به مرور زمان دقت استخراج این محتوا افزایش می یابد. مراجعی که مقالات مربوط به آنها در سیویلیکا نمایه شده و پیدا شده اند، به خود Paper لینک شده اند :

  • عنبری مقدم، محمد رضا؛ به راهنمایی دکتر محمدرضا زمانی " ...
  • Anbari, Frank" Earned Value Project Management Method and Extensions", Project ...
  • " Practice Standard for Earned Value Management ", Project Management ...
  • W.Fleming ; M.koppleman , "Earned Value Project Management" _ Project ...
  • " A Guide to the Project Management Body of Kn ...

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support