ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

همگرایی فناورانه: پارادایم آینده مدیریت تولید و عملیات

Year: 1396
Publish place:
COI: IMCONFERENCE02_046
Language: PersianView: 360
This Paper With 9 Page And PDF Format Ready To Download
محتوای کامل این Paper با فرمت WORD هم قابل دریافت می باشد.

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 9 صفحه است به صورت فایل PDF و یا WORD در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

هدایت کارگر شورکی - دانشجوی دکتری مدیریت (گرایش تولید و عملیات)، دانشگاه یزد؛
فاطمه پاکنژاد - دانشجوی مدیریت دولتی، موسسه آموزش عالی دارالعلم یزد
سیدحبیب الله میرغفوری - دانشیار بخش مدیریت صنعتی، دانشگاه یزد؛

Abstract:

گفته می شود که امروزه دنیای علم و فناوری به گذرگاه ویژه ای رسیده است که در آن، توسعه علوم و فناوری ها تنها از طریق هم افزایی و همگرایی میان دانشها و تکنولوژی های موجود میسیر خواهد بود و بدین ترتیب، جریان همگرایی فناورانه تعیین کننده پارادایم آینده علوم مختلف خواهد بود. در این مقاله تلاش می شود تا دانش مدیریت تولید و عملیات با نگاهی به این جریان آینده ساز مورد تحلیل قرار گیرد تا آینده این رشته از صنعت و علم در چنین فضایی طراحی شود. تمرکز اصلی پژوهش حاضر بر فناوری های همگرا خواهد بود که اصطلاحی است برای اطلاق به همگرایی چهار دانش-فناوری روزآمد و سرنوشت ساز دنیای حاضر که عبارتند از نانوفناوری، فناوری زیستی، فناوری اطلاعات و علوم شناختی. رویکرد تحقیق حاضر، کیفی است و در آن تلاش می شود تا با ابزار پیمایش محیطی ، مهمترین تاثیرات فناوری های همگرا بر ابعاد مختلف نظام مدیریت تولید و عملیات، مورد شناسایی و معرفی قرار گیرند. در پایان نیز یافته های تحقیق در قالب مدلی جامع، جمعبندی و ارایه خواهد شد.

Keywords:

مدیریت صنعتی، مدیریت تولید و عملیات، همگرایی فناورانه، فناوری های همگرا، انبیک (شزان)

Paper COI Code

This Paper COI Code is IMCONFERENCE02_046. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/633348/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کارگر شورکی، هدایت و پاکنژاد، فاطمه و میرغفوری، سیدحبیب الله،1396،همگرایی فناورانه: پارادایم آینده مدیریت تولید و عملیات،دومین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی،Babolsar،،،https://civilica.com/doc/633348

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 12,642
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support