ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

افزایش کیفیت دروازه ها با در نظر گرفتن اصول و ضوابط در طراحی محیطی دروازه ها

Year: 1396
Publish place:
COI: ICAUC03_018
Language: PersianView: 220
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آیناز جمالی - دانشجوی کارشناسی ارشد شهر سازی. دانشکده معماری و شهرسازی. دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین،
الهام تقی زاده - کارشناسی ارشدمعماری. مدرس دانشگاه پیام نور اردبیل

Abstract:

مقاله حاضر سعی بر افزایش کیفیت دروازه ها با در نظر گرفتن اصول و ضوابط محیطی در دروازه های شهر با توجه به ویژگی های فرمی و عملکردی و معنایی می باشد. هدف از ارایه این پژوهش علاوه بر این که به دنبال تعریف و مفاهیم مرتبط با پدیده دروازه و کیفیت مرتبطبا آن می باشد. افزون بر این برای دستیابی به اهداف تحقیق، از روش اسنادی و کتابخانه ای و با ارجاع به منابع علمی معتبر ، مشاهدات میدانی و همچنین روش تحلیلی توصیفی در دروازه های شهر استفاده شده و از این مولفه ها می توان به منظور بررسی اصول وضوابط محیطی که در افزایش کیفیت دروازه ها موثر می باشنداستفاده کرد. نتایج به دست آمده از این بررسی نشان می دهد که اصول و ضوابط محیطی در دروازه های شهر در افزایش کیفیت آن نقش قابل توجهی دارد و بر این اساس پیشنهاداتی برای افزایش کیفیت دروازه ها با در نظر گرفتن اصول و ضوابط طراحی محیطی ارایه گردیده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICAUC03_018. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/636247/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
جمالی، آیناز و تقی زاده، الهام،1396،افزایش کیفیت دروازه ها با در نظر گرفتن اصول و ضوابط در طراحی محیطی دروازه ها،سومین کنفرانس سالانه بین المللی عمران،معماری و شهرسازی،Shiraz،https://civilica.com/doc/636247

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 10,209
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support