ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پردازش داده های کلان (Big data)

Year: 1396
Publish place:
COI: OICONFERENCE03_039
Language: PersianView: 2,528
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

Abstract:

کلان داده ها به هر مجموعه ی بسیار وسیع و پیچیده ای اطلاق می شود که پردازش آن با استفاده از برنامه های پردازش دادهای سنتی مشکل است . کار باکلان داده ها با استفاده از سامانه های مدیریت پایگاه داده های منطقی و آمار کتابخانه ای سخت است و در مقابل نیازمند نرم افزارهای موازی بسیاری است که روی ده ها، صدها یا حتی هزاران سرور اجرا می شوند . کلان داده ها معمولا شامل مجموعه داده هایی هستند که دارای اندازهای می باشند که معمولا فراتر از توانایی معمول ابزار نرمافزاری برای گرفتن، انتخاب، مدیریت و پردازش داده ها در یک زمان معین می باشند . اندازه ای داده های عظیم یک موضوع متغیر است که از چند ده ترابایت تا چندین پتابایت داده متغیر است . کلان داده ها مجموعه ای از تکنیک ها و فن آوری هایی است که نیازمند فرم های جدید اختلاط برای آشکار کردن مقادیر پنهان وسیع از روی مجموعه داده هایی است که متنوع، پیچیده و بزرگ مقیاس می باشند . محیط داده های وسیع برای کسب، سازماندهی و تجزیه و تحلیل انواع مختلف داده ها مورد استفاده قرار می گیرد داده های بزرگ با خود، مسیولی های بزرگی را نیز همراه دارند ؛ از آنجایی که داده های بزرگ تنها یک صنع بر مبنای نرم افزار نبوده و دارای استفاده های متعددی در زمینه های عمرومی مانند آموزش های مرتبط با سلام و یا آموزش های مرتبط با قسم های مدیریتی نیزمی باشد ، به همین دلیل وجود آن برای افزایش بهره وری در تمام دنیا بسیار پر اهمی می باشد . داده های برزرگ بره حجم بزرگی از داده هایی اشاره خواهد داش که آن را اگزابای می نامیم این میزان داده ها همچنین به عنوان داده هایی که خارج از توان فناوری حال حاضر، جه نگهداری ، مردیری و پردازش به صورت بهینه می باشند نیز شناخته می شوند . الگو و یرا ساختار پردازش دسته های داده های بزرگ از معمراری متمرکز بره معماری توزیعی تغییر کرده است در این مقاله ما در کنار مشرص کردن نگرانی های خاص در دنیای داده های بزرگ اقدام به ارایه ی ، بررسی دقیق و کاملی از تحقیقات ، و تجزیه و تحلیل های صرورت گرفته برروی داده های بزرگ خواهیم کرد. یک مشاهده در مورد چارچوب نگاشت کاهش وجود دارد که این چارچوب میزان وسیع داده های متوسط را تولید می کند در این مقاله مروری بر مفهوم کلان داده و مهمترین مسایل پیرامون ، توانمندی های رایانش ابری ، ترسیم ابعاد کلان داده، مقایسه روشه پردازش کلان داده با استفاده از سیستم های پردازش داده موازی و MapReduce، کاربدهای کلان داده و چالش های هانها خواهیم پرداخت.به بررسی راهکارهای موجود برای مدیریت آن خ ،آن خواهیم داشت.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is OICONFERENCE03_039. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/637335/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
کلکلی، منصور و رجایی، امیر،1396،پردازش داده های کلان (Big data)،کنفرانس سالانه پارادایم های نوین مدیریت در حوزه هوشمندی،Tehran،https://civilica.com/doc/637335

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

4.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0
نقد پژوهشگران در مورد Paper پردازش داده های کلان (Big data)
پویا پویاپور (1396/12/10): مقاله ای پر محتوا و جامع است. هر چند در تبدیل متن فارسی به PDF مشکلاتی وجود دارد.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support