ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

تبیین مفهوم تجارت الکترونیک و انواع آن در صادرات

Year: 1396
Publish place:
COI: AMEM01_191
Language: PersianView: 307
This Paper With 14 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 14 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

مبینا صباغیان - گروه مدیریت، واحد ملایر، دانشگاه آزاد اسلامی، ملایر، ایران
حمید مهدوی راد - استادیار، گروه مدیریت، واحد ملایر، دانشگاه آزاد اسلامی، ملایر، ایران.
مجتبی قیاسی - استادیار، گروه مدیریت، واحد ملایر، دانشگاه آزاد اسلامی، ملایر، ایران

Abstract:

مبادلات تجاری بین افراد و شرکت ها و موسسات و دولت ها با یکدیگر به سرعت از حالت سنتی خود که عمدتا مبتنی بر اسناد و مدارک کاغذی خارج شده و بسوی انجام مبادلات از طریق بهره گیری از سیستم های مبتنی براطلاعات الکترونیکی در حرکت است. یک استراتژی تجاری موفق به آگاهی از محیط خارجی شرکت ها از جمله مشتریان، ساختارصنعت و نیروهای رقابتی نیاز دارد. مدیریت آینده تنها به معنی توانایی پیش بینی آنچه درخارج از سازمان اتفاق خواهد افتاد نیست، بلکه توانایی نشان دادن وقایع از طریق اقدامات خود است. امروزه توسعه و پیشرفت روزافزون رقابت میان شرکت ها و صنایع درحوزه های مختلف، به نبردی شدید برای بقا وحیات شرکت ها وصنایع تبدیل شده است. این روند درسال های اخیر با پیشرفت دانش بشری و ظهور مداوم و بی وقفه فناوری های نوچندین برابر شده است. از طرفی بین المللی شدن بازارهای جهانی منجر به توسعه هرچه بیشتر این تغییرات در مقیاس جهانی گردیده است. در این راستا تعداد کمی از بنگاه ها قادر خواهند بود تا از تهدیدات فاصله گرفته و از فرصت ها استفاده نمایند. از جمله راهکارهای مهم کاهش این تهدیدات در تجارت بین المللی، صادرات است. لذا در این نگارش، قصد بر آن است تابه تبیین مفهوم تجارت الکترونیک و انواع آن در صادرات پرداخته شود ودر آخر به جمع بندی و نتیجه گیری ازمباحث خواهیم پرداخت.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is AMEM01_191. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/660489/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
صباغیان، مبینا و مهدوی راد، حمید و قیاسی، مجتبی،1396،تبیین مفهوم تجارت الکترونیک و انواع آن در صادرات،اولین همایش حسابداری،مدیریت و اقتصاد با رویکرد پویایی اقتصاد ملی،Malayer،https://civilica.com/doc/660489

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 2,970
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support