ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

بررسی روش های جذب سرمایه گذار در پروژه هاو طرح های عمران شهری

Year: 1396
Publish place:
COI: MNGTEC02_076
Language: PersianView: 715
This Paper With 15 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 15 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

رضا پیرایش - استادیار گروه حسابداری و مدیریت دانشگاه زنجان و رییس دانشگاه علمی کاربردی استان زنجان
حسین رسولی - دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت مالی دانشگاه زنجان

Abstract:

شهرداری ها در کشور ایران سازمانی غیر دولتی تلقی می شوند. این واحدها که زیر نظر شهردار اداره و مهمترین و اصلی ترین سازمانی است که مدیریت و مسیولیت اقدامات شهری را بر عهده دارد، شهرداری است. درقانون شهرداری ها مصوب سال 1334 کلیه موارد مربوط به تشکیل و اداره شهرداری ها مورد اشاره قرار گرفته است. نظر به اینکه دارایی ها و بدهی های نهاد شهرداری ، عمومی است، بنابراین براساس نظریه های اقتصادی و مالیه عمومی، منابع لازم برای سرمایه گذاری های آن باید از طریق ابزارهای در اختیار شهرداری مانند عوارض و مالیات و سرمایه گذاران بخش خصوصی باشد. بنابراین تامین منابع مالی مورد نیاز شهرداری ها، یکی از مباحثی است که در دهه گذشته، فکر مسیولان را شدیدا به خود مشغول ساخته است. به دلیل تنوع روش های جذب سرمایه گذاری در شهرداری و در طول سال های مختلف که به شرایط اقتصادی نیز وابسته است، انجام مطالعه ای برای بررسی بهترین روش جذب سرمایه گذار با توجه به شرایط فعلی اقتصادی ، ضروری به نظر می رسد. به نظر می رسد که مسیولین شهرداری با بررسی دقیق و عقلانی بتوانند سرمایه گذاری را در حوزه عمران شهری با اتخاذ تمهیداتی افزایش دهند و این امر منوط به بررسی دقیق ظرفیت سرمایه گذاری و یافتن روشهای ممکن می باشد. این مقاله با بررسی مقالات و کتب معتبر در این زمینه ارایه شده است. بررسی ها حاکی از آن است که با تدوین قوانین و مقررات و ایجاد بسترهای لازم ،می توان فرآیند جذب سرمایه گذار را تسهیل نمود و از روش های عقد قرارداد برای سرمایه گذاری، قرارداد ساخت مالکیت، و بهره برداری انتقال مالکیت از مقبولیت بیشتری بین سرمایه گذاران برخوردار است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is MNGTEC02_076. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/676820/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
پیرایش، رضا و رسولی، حسین،1396،بررسی روش های جذب سرمایه گذار در پروژه هاو طرح های عمران شهری،دومین کنفرانس بین المللی تکنیک های مدیریت و حسابداری،Tehran،https://civilica.com/doc/676820

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

3.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 0
4 0
3 1
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 8,881
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support