ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارزیابی و تحلیل وضعیت امنیت پارک شهری اردبیل مطالعه موردی پارک جیرال محله گلمغان

Year: 1396
Publish place:
COI: ESUD03_142
Language: PersianView: 296
This Paper With 11 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 11 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

کلثوم یارمحمدی - دانشجوی دکتری برنامه ریزی شهری، واحد اردبیل
محمدعلی خلیجی - باشگاه پژوهشگران جوان، دکتری شهرسازی

Abstract:

پارک ها به عنوان بخش مهمی از ساختار محیط زیستی شهر نقش بسیار مهمی را در دنیای امروزی شهرها ایفا می کنند.آرامش و احساس امنیت در این گونه فضاهای شهری ضرورتی انکارناپذیر است چرا که ناامنی در این گونه فضاها مانع از رشد و توسعه می گردد و عدم توجه به آن تهدیداتی را در عرصه شهر و پیرامون آن به وجود می آورد. امنیت یکی از نیازهای اساسی اجتماعات انسانی بوده و پارکها به عنوان بستر و زمینه ساز ایجاد تعاملات و مراودات اجتماعی، بیش از هر محیط شهری نیازمند امنیت می باشند. این تحقیق از نوع توصیفی تحلیلی با هدف بررسی سطح امنیت در پارک - جیرال محله گلمغان شهر اردبیل انجام شده است. تعداد 115 پرسشنامه به صورت تصادفی در میان اهالی و افرادی که در پارک بودند توزیع گردید. در ادامه برای آزمون معناداری متغیرهای مختلف برای اثبات طرح شده از نرم افزار SPSS17 استفاده گردید. نتایج نشان می دهد که وضعیت امنیت پارک جیرال محله گلمغان در حد مطلوب نمی باشد

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ESUD03_142. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/688490/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
یارمحمدی، کلثوم و خلیجی، محمدعلی،1396،ارزیابی و تحلیل وضعیت امنیت پارک شهری اردبیل مطالعه موردی پارک جیرال محله گلمغان،سومین کنگره بین المللی علوم زمین و توسعه شهری و اولین کنفرانس هنر،معماری و مدیریت شهری،Tehran،https://civilica.com/doc/688490

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 5,171
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support