ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

مکانیابی تیم های امدادرسان در زمان بروز اختلال در شبکه حمل و نقل شهری مترو تهران

Year: 1395
COI: TTC16_127
Language: PersianView: 193
This Paper With 13 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 13 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

هادی رفیعی سرشگی - کارشناس ارشد مهندسی صنایع، شرکت بهره برداری راهآهن شهری تهران و حومه مسیول سیستم مدیریت کیفیت، شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه
علی حاجی آقابزرگی امیری - عضو هییت علمی دانشکده مهندسی صنایع؛ دانشگاه تهران استادیار رشته مهندسی صنایع، دانشگاه تهران
رضا توکلی مقدم - عضو هییت علمی دانشکده مهندسی صنایع؛ دانشگاه تهران استاد رشته مهندسی صنایع، دانشگاه تهران

Abstract:

خطوط مترو در یک فضای زیر زمینی بسته یا نیمه بسته واقع شده است. که نه تنها پنهان و مسدود است، بلکه افراد و تجهیزات بسیاری را نیز دارد. بنابراین زمان رسیدن به محل حادثه نقش بسیار مهمی را در حوادثی که جان مسافرین را تهدید مینماید و یا در مواقعی که موجب بروز اختلال در حرکت قطارها و سرویس دهی به مسافران میگردد؛ ایفا میکند و حتی ممکن است عملکرد طبیعی شبکه را تحت تاثیر قرار دهد. چرا که هم موجب نجات جان آنان و هم روان شدن ترافیک خطوط خواهد گردید. به همین دلیل از جمله مواردی است که نسبت به بررسی و توجه بیشتر به آنها احساس نیاز میشود. اولین راه حلی که در اینگونه موارد اولا برای نجات جان انسانها و دوما کاهش زمان خدمت رسانی که منتج به روان شدن ترافیک خط خواهد گردید، مطرح میشود؛ اعزام تیمهای پاسخ اضطراری میباشد. بنابراین میبایست تیمهای امدادی در نقاطی از مسیر مستقر شده باشند تا ضمن اینکه شعاع بیشتری را پوشش بدهند در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر رسیده و کار خدمترسانی را آغاز نمایند. تا از ایجاد خسارات و همچنین طبعات بعدی جلوگیری بعمل آید.

Keywords:

حمل و نقل ترافیک، مترو تهران، مکانیابی اضطراری، ایمنی ترافیک

Paper COI Code

This Paper COI Code is TTC16_127. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/717543/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
رفیعی سرشگی، هادی و حاجی آقابزرگی امیری، علی و توکلی مقدم، رضا،1395،مکانیابی تیم های امدادرسان در زمان بروز اختلال در شبکه حمل و نقل شهری مترو تهران،The 16th International Conference on Traffic and Transportation Engineering،Tehran،https://civilica.com/doc/717543

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support