ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

محوریت دانش با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مبتنی بر الگوریتم یادگیری ماشین

Year: 1396
Publish place:
COI: COMCONF05_569
Language: PersianView: 208
This Paper With 12 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 12 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محمد ربیعی - استادیارموسسهآموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی
محمدرضا صادقی - دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات (IT)موسسه آموزش عالی غیاث الدین جمشید کاشانی
سمین خیرجو - آموزش وپرورش منطقه 17 تهران

Abstract:

این مطالعه، یک طرح ماشین یادگیری((ML برای مقابله با تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در نظر گرفته شده است. داده بزرگ توانایی برخورد با مجموعه داده های بزرگ را در فرمت های مختلف دارد، از این رو استفاده از روش داده های بزرگ یک راه حل مناسب برای تجزیه و تحلیل است. ML همراه با Big Data یک رویکرد جدید برای حل یک مشکل پیچیده مرتبط با پیش بینی تولید انرژی است. پیش بینی ژنراتور برق یک مسیله چالش برانگیز است، به خصوص هنگامی که یک فرد با مجموعه داده های بزرگ همراه با ضرو صدا برخورد می کند. نتایج این کار به ما می گوید که این کار جهت پیش بینی قدرت نسل های آینده شده مقایسه شده است و بین مقادیر مربوطه آنها نزدیک است. نقش روش بزرگ داده ها استخراج ویژگی های مورد نظر آماری از داده ها با استفاده از یک الگوریتم توزیع شده به صورت MapReduce در پلتفرم با کارایی بالا است و برای پیدا کردن رابطه یا الگوهای خاص در داده ها به ANN اعمال می شود. این رابطه برای پیش بینی نسل های آینده استفاده می شود. نتایج نشان می دهد نزدیکی نزدیک بین ارزش های پیش بینی شده و تولید واقعی قدرت وجود دارد.. با توجه به دقت ادغام ML با تجزیه و تحلیل داده های بزرگ پیشنهادهای حساس برای پیش بینی خواسته در آینده توسعه خواهد یافت. پیش بینی دقیق، یک تصویر واضح برای اپراتورهای سیستم برق را فراهم می کند تا به طور موثر تلفات انرژی برق را کاهش میزان امنیت انرژی آن را افزایش دهد.

Keywords:

دادههای بزرگ، الگوریتم یادگیری ماشین

Paper COI Code

This Paper COI Code is COMCONF05_569. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/725543/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
ربیعی، محمد و صادقی، محمدرضا و خیرجو، سمین،1396،محوریت دانش با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مبتنی بر الگوریتم یادگیری ماشین،پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی برق و کامپیوتر با تاکید بر دانش بومی،Tehran،،،https://civilica.com/doc/725543

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 277
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support