ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

طرح برنامه تعمیر و نگهداری پل های بتنی بر اساس سیستم مدیریت پل

Year: 1396
COI: ICSAU05_0749
Language: PersianView: 659
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فرناز اسکندری شبستری - دانشجوی کارشناسی ارشد، گروه مدیریت، واحد ارومیه، دانشگاه آزاد اسلامی، ارومیه، ایران
علی دنیوی - دانشیار گروه مدیریت، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد ارومیه، ایران

Abstract:

امروزه با توجه به روند رو به افزایش جمعیت و ترافیک شهری، پلها به یکی از اجزای کلیدی و زیرساختی شبکه حمل و نقل تبدیل شده و هزینه های ناشی از بروز هرگونه مانع و توقف در سرویس دهی، سنگین و زیانبار خواهد بود. در نتیجه اجرایی نمودن سیستمی پیکربندی شده موسوم به سیستم مدیریت پل (BMS) جهت کمک به نگهداری پیشگیرانه ضروری می باشد. در راستای این امر، طرحی که در این تحقیق پیشنهاد می شود ، شامل سه بخش است: شناسایی عوامل تاثیرگذار در ایمنی استفاده کنندگان راه، عملکرد پل بتنی و نرخ خرابی، همچنین رتبه بندی این شاخص ها با تکنیک تحلیل سلسله مراتبی(AHP)، ارزیابی وضعیت پل های بتنی مطالعه موردی در سطح شبکه، و ارایه برنامه تعمیر و نگهداری بهینه با استفاده از مدل برنامه ریزی خطی که با در نظر گرفتن شاخص اولویت و محدودیت منابع، روش درمان عملی را برای هر کدام از آسیب های موجود، پیشنهاد می دهد بصورتی که تخصیص منابع به شیوه بهینه انجام شده و منافع حاصله در شبکه نیز به حداکثر مقدار ممکن برسد.

Keywords:

پل بتنی , سیستم مدیریت پل , فرایند تحلیل سلسله مراتبی , مدل برنامه ریزی ریاضی

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICSAU05_0749. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/735163/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
اسکندری شبستری، فرناز و دنیوی، علی،1396،طرح برنامه تعمیر و نگهداری پل های بتنی بر اساس سیستم مدیریت پل،5th international Congress on civil engineering, architecture and urban development،Tehran،https://civilica.com/doc/735163

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Reviews

5.00
1 تعداد پژوهشگران نظر دهنده
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,429
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support