Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

پیش بینی بازار بورس تهران با استفاده از الگوریتم های تکاملی و سیستم های فازی

Year: 1396
Publish place:

COI: PCCO01_231
Language: PersianView: 637
This Paper With 17 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 17 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

عاطفه عاقلی - دانشجوی کارشناسی ارشد موسسه غیرانتفاعی آموزش عالی اشراق بجنورد
قدرت سپیدنام - استادیار هیات علمی

Abstract:

پیش بینی قیمت سهام در سرمایه گذاری ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در شیوه های ارزیابی سهام، عامل مهمی تلقی می شود و در بیشتر موارد عامل اساسی تصمیم گیری سرمایه گذاری در سهام می باشد. اطلاعات مربوط به قیمت سهام، مقیاسی است که از نظر سهامداران با اهمیت و مربوط محسوب می شود. بنابراین، یکی از راه های کمک به سرمایه گذاران، ارایه الگوهای نوین پیش بینی قیمت سهام است. هرچه این پیش بینی ها به واقعیت نزدیک تر باشند، تصمیم هایی که بر اساس چنین پیش بینی هایی اتخاذ می شوند، صحیح تر خواهد بود الگوریتم های هوش مصنوعی امروزه در بسیاری از زمینه های تحقیقاتی وارد شده اند و نقش موثری را ایفا می نماید. در واقع هوش مصنوعی ایده ایست برای پردازش اطلاعات که از سیستم عصبی زیستی الهام گرفته شده و مانند مغز به پردازش اطلاعات می پردازد. تا کنون روش های زیاد آماری و الگوریتم های هوش مصنوعی در این حوزه مطالعاتی به کار گرفته شده اند و نتایج نسبتا مناسبی هم حاصل شده است. در مورد بازار بورس ایران هم تاکنون مطالعات زیادی انجام شده است اما تا به امروز نتایج خیلی خوبی بدست

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is PCCO01_231. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/758782/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
عاقلی، عاطفه و سپیدنام، قدرت،1396،پیش بینی بازار بورس تهران با استفاده از الگوریتم های تکاملی و سیستم های فازی،کنفرانس ملی فناوری های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر،Isfahan،https://civilica.com/doc/758782

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم
این Paper در بخشهای موضوعی زیر دسته بندی شده است:

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: موسسه غیرانتفاعی
Paper count: 687
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support