ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارتقای حمله به سیستم رمز RSA با استفاده از تکنیک مشبکه

Year: 1397
COI: ISCC15_005
Language: PersianView: 644
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

سیدمهدی سجادیه - استادیار دانشگاه خوراسگان
روح الله جلایی - دانشجوی دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان

Abstract:

سیستم رمز کلید عمومی RSA مبتنی بر مساله سخت تجزیه اعداد است و به دلیل سرعت نسبتا بالای رمزنگاری در بسیاری ازبخش های الکترونیکی کاربرد عملی پیدا کرده است و همچنان نیز از آن استفاده می شود. با توجه به اهمیت مفهوم امنیت در سیستم های رمز، حملات بسیاری به سیستم رمز RSA شده است که از جمله مهمترین آنها، حمله غربال میدان اعداد، حمله غربال مربعی، و حملات مبتنی بر مشبکه ها از جمله حمله Winner می باشد.اساس روش پیشنهادی در این مقاله، استفاده از تکنیک کپراسمیت مبتنی بر مشبکه ها است. برای ارتقای حمله به سیستم رمزRSA و یافتن کلید خصوصی، کران بالای نمای خصوصی d افزایش داده میشود. در روش جدید، ابتدا عدد مرکب N را به شکل (N=x(2)-y(2 در نظر گرفته و سپس با استفاده از روش کپراسمیت، یافتن تابع (φ(n در RSA را معادل با پیدا کردن ریشه یک چند جمله ایدر نظر می گیریم و در نتیجه با ساختن پایه مشبکه با بعد کوتاه، کوتاه ترین بردار را به وسیله الگوریتم LLL یافته و کران بالای نمایخصوصی را برای (d

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ISCC15_005. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/781763/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
سجادیه، سیدمهدی و جلایی، روح الله،1397،ارتقای حمله به سیستم رمز RSA با استفاده از تکنیک مشبکه،The 15th International Conference of the Iranian Association of Securities،Tehran،https://civilica.com/doc/781763

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 11,104
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support