ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

نقش فناوری اطلاعات در مدیریت بازاریابی مدرن با رویکرد اقتصاد محور

Year: 1397
COI: ICIRES01_003
Language: PersianView: 370
This Paper With 5 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 5 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

محسن درویشان - دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس
محمدامین بهرامی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر
هانی امامی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

Abstract:

بازاریابی به معنای کلی در دنیای امروز از حالت سنتی خارج و به سمت مدرنیته شدن کشیده شده است. در این راستا با توجه به تاکید دولت جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اجرای دولت الکترونیک، این امر دارای اهمیت فراوان تری در سازمانها به نظر می رسد. موفقیت هر سازمانی در بازارهای مختلف تجاری در نتیجه عملکرد بازار سازمان است درواقع میتوان گفت عملکرد بازار یکی از مشخصه های مهم نتایج سازمان است. قابلیتهای پویا از ضرورتهای حیاتی برای بهبود عملکرد سازمانها در محیطهای متلاطم شناسایی شده است. این مفهوم در سالهای اخیر توجه بسیاری از محققان مدیریت را به خود جذب کرده است. چگونگی دستیابی به این نتیجه مهم برای سازمانها امری حیاتی است ولی با این وجود تحقیقات اندکی در این راستا انجام شده است. در تحقیق حاضر سعی شده است نقش و اهمیت تکنولوژی و فناوری اطلاعات در سازمانهای امروزی کشور و مدیریت در بازاریابی مدرن در این سازمانها بررسی شود و نتایج حاصل از آن در اقتصاد سازمانها که پایه و مبنای اقتصادی دولت است بکار گرفته شود.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICIRES01_003. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/787319/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
درویشان، محسن و بهرامی، محمدامین و امامی، هانی،1397،نقش فناوری اطلاعات در مدیریت بازاریابی مدرن با رویکرد اقتصاد محور،International Conference on Innovation and Research in Engineering Sciences،https://civilica.com/doc/787319

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 3,972
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support