ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

آنالیز الگوریتم رمز A5/1 با استفاده از پردازنده های گرافیکی

Year: 1392
COI: ISCC10_023
Language: PersianView: 321
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

آرمین احمدزاده - دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد قزوین
سعید صفری - استادیار، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه تهران
سعید گرگین - استادیار، پژوهشکده برق و کامپیوتر، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، تهران

Abstract:

امروزه شاهد گسترش و توسعه روزافزون استفاده از بسترهای موازی و تسریع در روند محاسبات هستیم. در این راستا، به دلیل اهمیت رمزنگاری و آنالیز رمز، پیاده سازی هیا موازی مختلفی در این حوزه انجام شده است که توان محاسباتی بالایی ارایه می کنند. با توجه به توان پردازشی بسیار بالای پردازنده های گرافیکی (GPUs)، پیاده سازی موازی الگوریتم های رمز بر روی این بستر موازی به موضوعی جالب و در خور توجه تبدیل شده است. لذا در این مقاله، با هدف پیاده سازی موازی الگوریتم های مبتنی بر سخت افزار و حل چالش های پیش رو، الگوریتم رمز A5/1 را به عنوان یک الگوریتم رمز شناخته شده و پرکاربرد مبتنی بر سخت افزار انتخاب نموده و پس از پیاده سازی آن به شکل متعارف، به منظور تسریع و ایجاد امکان استفاده از توان پردازش موازی و غلبه بر محدودیت های معماری، روش جدیدی برای پیاده سازی آن ارایه کرده ایم. روش ارایه شده یک روش ع مومی بوده و در تمامی بسترهای موازی، همچنین کلیه الگورتیم های رمزنگاری مبتنی بر سخت افزار قابل به کارگیری است و از نقطه نظر کارآیی، با استفاده از پردازنده گرافیکی و به کارگیری آن در الگوریتم های حمله، شاهد بیش از 700 برابر تسریع نسبت به پیاده سازی های پیشین برای الگوریتم رمز 5A/1 هستیم.

Keywords:

آنالیز رمز، الگوریتم A5/1، رمزنگاری، پردازنده گرافیکی (GPU)

Paper COI Code

This Paper COI Code is ISCC10_023. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/788037/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
احمدزاده، آرمین و صفری، سعید و گرگین، سعید،1392،آنالیز الگوریتم رمز A5/1 با استفاده از پردازنده های گرافیکی،10th Internation lIranian Security Community Conference،Yazd،https://civilica.com/doc/788037

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 9,874
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support