ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

حمل و نقل یکپارچه قطعات در زنجیره تامین با میزان تولید متغیر

Year: 1397
COI: CMTS02_137
Language: PersianView: 277
This Paper With 6 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 6 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

فائزه متولی طاهر - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
علی دیوسالار - عضو هیئت علمی و استادیار گروه مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
محمدمهدی پایدار - عضو هیئت علمی و استادیار گروه مهندسی صنایع، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

Abstract:

در این مقاله، یک زنجیره تامین با چند تامین کننده مواد اولیه که در مجاورت یکدیگر واقع شده اند به عنوان یک منطقه تامین کننده در نظر گرفته شده است که محصولات را به یک شرکت صنعتی به عنوان مشتری منتقل می کنند. مسئله این پژوهش، تعیین یک برنامه برای ادغامی برای حمل و نقل محصولات از تامین کنندگان به مشتری با هدف به حداقل رساندن هزینه کل شامل هزینه های حمل و نقل و موجودی، با توجه به میزان تولید تامین کنندگان و تقاضای روزانه مشتری است. به این ترتیب، یک رویکرد سیستم حمل و نقل یکپارچه، که در آن همه تامین کننده ها با یک برنامه حمل و نقل اصلی با یکدیگر همکاری می کنند در نظر گرفته شده است. با ثابت و متغیر در نظر گرفتن میزان تولید دو مدل برنامه ریزی عدد صحیح مختلط پیاده سازی و مقایسه شده است. نتایج نشان دهنده بهبود در تصمیمات و کاهش هزینه ها در حالت میزان متغیر تولید بوده است.

Keywords:

مدیریت زنجیره تامین , برنامه ریزی حمل و نقل , یکپارچه سازی حمل و نقل

Paper COI Code

This Paper COI Code is CMTS02_137. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/899529/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
متولی طاهر، فائزه و دیوسالار، علی و پایدار، محمدمهدی،1397،حمل و نقل یکپارچه قطعات در زنجیره تامین با میزان تولید متغیر،Second International Conference on New Technologies in Science،Amol،https://civilica.com/doc/899529

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: دانشگاه دولتی
Paper count: 6,035
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support