ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

یکپارچه سازی زنجیره تامین و تاثیر آن بر پایداری توسعه صادرات و بازاریابی در صنعت گردشگری با تکیه بر نقش آژانس ها (مطالعه ای در آژانس های مسافرتی شهر تبریز)

Year: 1398
COI: ICAMIB05_088
Language: PersianView: 376
This Paper With 26 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 26 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

حسین قره بیگلو - استادیار گروه مدیریت بازرگانی آذربایجان شرقی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد عجب شیر
هما سروری لاله - کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بین الملل تبریز برج تجاری ابریشم دفتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری*زمان سفر

Abstract:

امروزه توجه به گردشگری به عنوان یکی از بخش های مهم وتاثیرگذار در اقتصاد جهان و کشورها به سرعت در حالگسترش است و در شرایط بحران اقتصادی ،گردشگری می تواند یکی از مکانیسم های کلیدی برای احیای اقتصادکشورها به شمار رود . محیط به شدت رقابتی صنعت، بنگاه های فعال در زمینه گردشگری را وادار می کند تا به دنبالروشهای جدیدی برای بهبود مزیت های رقابتی خود باشند و مدیریت زنجیره تامین گردشگری اثربخش، یکی ازاستراتژی هایی است که بنگاه های فعال در زمینه گردشگری می توانند برای افزایش مزیت رقابتی خود مورد استفادهقرار دهند و با توجه به پیام مقام معظم رهبری در آغاز سال 98 در خصوص رونق تولید و با توجه به این موضوع کهصنعت گردشگری به عنوان نیروی محرکه تولید در داخل کشور میتواند با توسعه خدمات، اقتصاد کشور را به سمت رونقتولید سوق دهد و باعث افزایش درآمد سرانه کشور شود در این مقاله سعی شده است تا با بیان تاریخچه و تعاریفی از یکپارچه سازی زنجیره تامین و تاثیر آن بر پایداری توسعه صادرات و بازاریابی در صنعت گردشگری به عنوان عاملی برایرونق تولید گردشگری و افزایش گردشگران ورودی و اهمیت درآمدزایی آن بپردازد و در پایان مقاله نیز پیشنهاداتی مطرحگردیده است .جامعه آماری این تحقیق کارمندان آژانسهای مسافرتی شهر تبریز می باشد و برای تعیین حجم نمونه از جدولمورگان استفاده شده ، روش نمونه گیری خوشه ای می باشد. ابزار گردآوری داده ها پرسشنامه محقق ساخته می باشدو بااستفاده از روش میدانی و کتابخانه ای اطلاعات جمع اوری شده است. این تحقیق از نوع تحقیقات توصیفی همبستگی میباشد و از نظر هدف تحقیق نیز کاربردی می باشد. در این تحقیق از طیف پنج گزینه ای لیکرت برای سنجش هر یک ازمتغیرهای تحقیق استفاده شده ، روش های تجزیه و تحلیل داده ها در این تحقیق روش آمار توصیفی و آمار استنباطی می باشد.ابزار تجزیه و تحلیل داده ها در این تحقیق نرم افزار spss می باشدو برای آزمون فرضیات از آزمون رگرسیون استفاده شده است.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is ICAMIB05_088. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/935591/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
قره بیگلو، حسین و سروری لاله، هما،1398،یکپارچه سازی زنجیره تامین و تاثیر آن بر پایداری توسعه صادرات و بازاریابی در صنعت گردشگری با تکیه بر نقش آژانس ها (مطالعه ای در آژانس های مسافرتی شهر تبریز)،Fifth International Conference on Accounting, Business Management and Innovation،Tehran،https://civilica.com/doc/935591

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

Scientometrics

The specifications of the publisher center of this Paper are as follows:
Type of center: Azad University
Paper count: 514
In the scientometrics section of CIVILICA, you can see the scientific ranking of the Iranian academic and research centers based on the statistics of indexed articles.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support