Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
Paper
Title

ارائه روشی بهینه برای شناخت ویژگی های شخصیتی مدیران پروژه های ساختمانی و تاثیر آن در موفقیت پروژه: مطالعه موردی ساختمان های تجاری و مسکونی شهر رشت

کنفرانس ملی آینده پژوهی،مدیریت و توسعه پایدار
Year: 1398
COI: FRMSD01_195
Language: PersianView: 227
This Paper With 10 Page And PDF Format Ready To Download

Buy and Download

با استفاده از پرداخت اینترنتی بسیار سریع و ساده می توانید اصل این Paper را که دارای 10 صفحه است به صورت فایل PDF در اختیار داشته باشید.
آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید:

Authors

امین شاقلانی لور - دانشجوی دکترای عمران سازه
محجوبه نصیری دهبنه - کارشناسی ارشد مدیریت پروژه و ساخت

Abstract:

برخورد مسوولانه و مناسب با نیازهای در حال تغییر جهت موفقیت در دنیای پر رقابت کسب و کار امری ضروری به نظر می رسد. شیوه مدیریت بر عملکرد گروه تاثیر بسزایی دارد و به عنوان یک رکن اساسی در پیشبرد اهداف پروژه محسوب می شود. جهت تمرکز بر اولویت ها، بررسی عملکرد، غلبه بر مشکلات و سازگاری با تغییرات می باید از شیوه های صحیح مدیریت در ساخت پروژه کمک گرفت. مدیران برای اینکه از عهده وظایف محوله برآیند به صفات شخصیتی خاص نیاز دارند. در صورت وجود رابطه بین ویژگیهای شخصیتی و شیوه مدیریت، در هنگام استخدام مدیران می توان با بررسی ویژگیهای شخصیتی بهترین انتخاب را برای پست مدیریت پروژه انجام داد. هدف از انجام این پروژه بررسی رابطه بین تیپ شخصیتی افراد و روش مدیریت در پروژه های ساختمانی بود. ابزار جمع آوری داده ها شامل پرسشنامه محقق است که شامل27 سوال در زمینه موفقیت است که در ابتدا توسط 197 نفر از مدیران ساخت مشهد تکمیل گردد و پس از آن بین 120 نفری که موفق بودند از 60 سوال آزمون NEO استفاده گردید. به منظور تجزیه و تحلیل داده ها از روشهای همبستگی بکوارد استفاده شد. نتایج نشان داد که مدیرانی که دارای ویژگی باوجدان هستند، بیشترین تاثیر در موفقیت پروژه های ساختمانی رشت دارند.

Keywords:

Paper COI Code

This Paper COI Code is FRMSD01_195. Also You can use the following address to link to this article. This link is permanent and is used as an article registration confirmation in the Civilica reference:

https://civilica.com/doc/987684/

How to Cite to This Paper:

If you want to refer to this Paper in your research work, you can simply use the following phrase in the resources section:
شاقلانی لور، امین و نصیری دهبنه، محجوبه،1398،ارائه روشی بهینه برای شناخت ویژگی های شخصیتی مدیران پروژه های ساختمانی و تاثیر آن در موفقیت پروژه: مطالعه موردی ساختمان های تجاری و مسکونی شهر رشت،National Conference on Future Research, Management and Sustainable Development،Tehran،https://civilica.com/doc/987684

Research Info Management

Certificate | Report | من نویسنده این مقاله هستم

اطلاعات استنادی این Paper را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

مقالات پیشنهادی مرتبط

New Papers

New Researchs

Share this page

More information about COI

COI stands for "CIVILICA Object Identifier". COI is the unique code assigned to articles of Iranian conferences and journals when indexing on the CIVILICA citation database.

The COI is the national code of documents indexed in CIVILICA and is a unique and permanent code. it can always be cited and tracked and assumed as registration confirmation ID.

Support